Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmasat csalódtam a húgomba...

Hatalmasat csalódtam a húgomban, én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Húgom 31 éves, értelmes, kulturált nő, külsejével sincsenek bajok. Mégsem volt még soha olyan kapcsolata, ami 1-2 hónapnál tovább tartott volna (és ilyen rövid is maximum három). Tegnap este beszélgettünk, akkor mondta el, hogy alkalmi szexnél viszont neki egyáltalán nem számít, hogy a másik fél foglalt-e, simán lefekszik akár nős emberrel is, mert "nem az ő dolga hűségesnek lenni". Engem ez nagyon megbotránkoztat, erkölcstelen dolognak tartom, össze is vitatkoztunk rajta. Nem lett belőle durva veszekedés, ugyanúgy váltunk el, mint szoktunk, de én azóta is rágom magam rajta, emberileg csalódtam borzalmasat, soha nem hittem volna, hogy így gondolkodik. Szerintetek velem van a baj?
2014. jan. 7. 12:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Te prűd vagy ő szabadelvű. Igazságot nem lehet tenni köztetek, mindenkinek más az ami belefér, veled nincs baj szerintem, ő pedig olyan amilyen, de van igazság abban amit mond.
2014. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem de az ő élete nem a te dolgod.
2014. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Igazából mindkettőtöknek igaza van.
2014. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem veled van a baj. Gusztus kell azért ahhoz, hogy valaki egy olyan pasival ágyba bújjon, akinek otthon felesége, esetleg gyerekei vannak.

Eleve nem korrekt az a pasi. De hát nem vagyunk egyformák. Van aki nem az embert nézi abban, akivel lefekszik, hanem csak a f*rkat.

Bocsi,nem bántásképp írom, de 31 évesen lehetne érettebb.

2014. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon mások vagytok. Nem ítélem el őt sem, bár tény, veled értek egyet. Szerintem hagyd a témát, az ő élete, nem a tied.
2014. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén szólva semmi jogod elítélni. Nem hiszem, hogy fegyvert tart a másik fél homlokához, hogy már pedig itt szex lesz, tudod mehhez két ember kell. Aki valóban hűséges, az nem kefél félre.
2014. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Ő nem tud értékelni egy kapcsolatot, mivel neki még nem volt egy normális, ezért nem zavarja ha éppen egy nős pasival hempereg, aki utána hazamegy a családjához. Neked van igazad, attól hogy ő független még megválogathatná a partnereit, és nem kellene füvel-fával elmennie. Ez az ő lelki szegénysége, ami a rossz vagy semmilyen tapasztalataiból fakad.
2014. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez tipikusan az a helyzet, amikor nem lehet "igazságot" tenni. Mert egyrészt szeretőnek lenni valóban nem erkölcsös dolog, másrészt tény, hogy valóban nem rajta múlik a férfi hűsége.

Én voltam már tudtomon kívül szerető. Az illető "elfelejtette" megemlíteni azt az apró

2014. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

hugod mondhatni ingyen prosti.


NEm ő teszi tönkre a másik fél párkapcsolatát, az már tönkre van menve, ő csupán szexel egyet... ahhoz meg tényleg mindegy hogy a másiknak van e kapcsolata vagy sem, nem az ő hibája hogy a pasi félrek.ur. Ha nem lenne húgod megtenné mással, vagy fizetne érte másnak...

2014. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van...

Jó szándékosan biztosan nem hajt nős emberre, mert azt én is gusztustalannak tartom.

De a fogalalt felnek kell tudnia, hogy ő foglalt, és egyértelműen úgy állni a nőkhöz, hogy foglalt. Azokra konkrétan hajtani csak a riherongyok hajtanak.

Én mindig a kapcsolatban lévő felet ítélem el.. Engem csaltak már meg, akkor sem szidtam a lány(okat:(), teljes mértékben a párom volt a hibás,



Nincs veled sem baj, a te gondolkodásoddal sem, de azzal igen, hogy emiatt hogy vélekedsz a tesódtól..

2014. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!