Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vehetném rá apámat arra,...

Hogy vehetném rá apámat arra, hogy megengedje, hogy együtt aludjak barátommal?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, apám tudja hogy már lefeküdtünk.

Hogy kérhetném meg, hogy úgy havonta 1-2 alkalommal együtt aludhassunk?

Nyilván ez nem akadályozna az érettségire való készülésben, erre a 3hónapra...de barátom munkája miatt minden hónapban van 1 hét, míg nem tudunk összefutni sem..


17/L


2014. jan. 21. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Így,ahogy mondod: apu, szeretnék vele aludni.
2014. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem engedi havonta 1-2 alkalommal, hogy együtt aludjatok, ha már megtörtént a dolog. Főleg ha már lassan egy éve vagytok együtt. Mi az indoka arra, hogy nem aludhattok együtt?
2014. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kérjed meg a MEGFELELŐ IDŐPONTBAN.
2014. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. Egy faszi ezt, nem fogja megengedni, akiu a lányával törődik. Függetlenül attól mit tud a kisöreg.
2014. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

" Egy faszi ezt, nem fogja megengedni, akiu a lányával törődik."


Látom nálad mást jelent a törődés.

2014. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Apu, mit szólnál, ha a Pisti itt töltené a hétvégét?
2014. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%
5 Ott kezdődik a dolog, hogy egy normális szülő nem engedi a 17 éves gyerekét(akár milyen nemű) a másik családjánál aludni. Ennyi:) Tudom végtelenül konzervatív és maradi vagyok, de ez van.Sem a családomban, sem a tágabb rokonságomban ez sosem volt divat, és vettük a fáradságot, hogy belegondoljunk a másik szülő helyzetébe is.
2014. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Frigg ***** válasza:

Miért, mi van a másik szülő helyzetével? Tényleg nem értem.. nem minden nap akarják az együtt alvást, csak egyszer-egyszer. Ha már úgy is lefeküdtek egymással, és tud róla a szülő, a tiltásnak tényleg nincs értelme.


Kérdező: apukád mit mond, miért nem engedi?


23/N

2014. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

apámat igazából még sosem kérdeztem erről, de anno bátyám csaja sem aludhatott itt, viszont bátyám igen a csajnál..


7. Kommentelő; barátom 21 éves, és a szülei már sokszor kérdezték is, hogy miért nem alszok ott...

2014. jan. 21. 21:16
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
17 évesen biztos megengedi, már elég nagy vagy hozzá :) még jó, hogy nem az utolsó válaszoló az apukád :)
2014. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!