Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem, hogy édesanyám nem...

Pandácska0 kérdése:

Úgy érzem, hogy édesanyám nem szeret, mit tehetek? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Valamilyen módon mindig éreztette velem , hogy nem szeret . Sose keres , sose kérdezi meg , hogy mi van velem,egy jó szót sose hallottam tőle . Ha meséltem neki a terveimről , azt mindig mondott valamit amitől elment a kedvem már az egésztől , és mostmár arra a szintre jutottunk , hogy nem ad kajára sem pénzt . Mit tudjak csinálni ? ( külföldön él / 17L)

2014. jan. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem keres gyakrabban? Kérdezd meg tőle, hogy szerinte miért érzed úgy, hogy nem szeret téged? Kérdezz minél többet. Ha ő nem teszi, tedd te. Viselkedj úgy vele, ahogy szeretnéd, hogy ő viselkedjen veled.
2014. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
minden nap keresem , de tényleg , hogy minden nap beszélek vele és mindig csak veszekedik velem . már jóformán elment a kedvem attól is , hogy egyáltalán próbálkozzak nála , de szerintem az túlzás , hogy már kajára sem ad pénzt . Legalább addig bírná ki míg befejezem a sulit , és beállhassak dolgozni .
2014. jan. 21. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Kajára sem ad pénzt? Hol laksz, ki tart el?
2014. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én Romániába élek , ő pedig Ausztriában! A szüleim elváltak és ő a gyámom . Apámmal nem tartom a kapcsolatot és egyedül és egyedül élek , havonta elküldi a zsebpénzemet és ma szóltam neki , hogy küldje el , hogy hétfőre lejöjjön , mert se enni nem lessz pénzem , se visszamenni az internátba és azt mondta , hogy nem küld semmit , osszam be ami van . de már ezt csinálja vagy 3 hónapja , hogy alig akarja elküldeni a zsebpénzemet . pedig anyagilag elég jól állunk 1500 eurót keres egy hónapban . ://
2014. jan. 21. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:

nem ismerjük a román gyámhatóságot, de nagyon furcsa, hogy 18 éves korod alatt egyedül élsz, és a gyámod ilyen távol van.

hivatal mit szólna?

2014. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehetséges, hogy mivel bentlakásos iskolában lakik, a szülei tőle távol.


Nem tudsz vele találkozni?Mégiscsak másabb,ha személyesen beszélgetsz vele...Kezdetnek elmondhatnád neki, hogy rosszul esik, hogy úgy érzed nem foglalkozik veled...

2014. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát a gyámhatóság elvenne tőle ha tudnák , hogy egyedül élek . és annyira örülnék , hogyha megtudnám vele beszélni a dolgokat , mert mar nem bírom idegekkel ezt az egészet :(
2014. jan. 22. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nyomingereket nem kel etetni keres melót nem vagy gyerek te szerencsétlen
2016. máj. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!