Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyám jogtalanul vette...

Édesanyám jogtalanul vette fel az árvaellátást egy évig, rajtam követelik most! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Édesanyám egy évig felvette még az árvaellátást jogtalanul, miután én már abbahagytam az iskolát! Most rajtam követelik a tartozást! Az árvaellátás ugye az én nevemre szól, de anyám vette fel a pénzt a saját számlájára! Írtam már nem egy kérelmet, megkerestem egy ügyvédet is, ő azt mondta, hogy nem, vagyok köteles kifizetni! Anyámnak mondtam, hogy intézze el, nem tett semmit! Nem vagyok hajlandó ezt én kifizetni, írtam újból kérelmet, és a válasz, hogy levonják a béremből, adjam meg az adatokat. Valaki tudna nekem segíteni? Bővebb információt adni? Vagy tényleg nincs más választás, a saját anyám ellen ügyvédet kell fogadnom? A válaszokat előre is köszönöm!
2013. jún. 23. 15:28
 1/5 sztrecskó ***** válasza:
Kényszerítsd rá valahogy az anyádat. Ennyire nem lehet bunkó. Ha a te nevedre szól, miért nem moondtad le miután abbahagytad a sulit?
2013. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukàddal laksz?
2013. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves koromtól dolgoztam, nem votlam tisztában a dolgokkal, nem tartom vele annyira a kapcsolatot, kb. 3 hónapja mondom mondom mondom...hiába írok a nyugdíjfolyósítónak, vagy hívom őket...elérhetetlenek. nem vele élek, de egy lakcímre vagyunk bejelentve.
2013. jún. 24. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Már úgy értem,hogy mikor a pénzt felvette,vele laktál-e!
2013. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, a mamámnál laktam
2013. jún. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!