Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy homoszexuális vagyok (falusi lakosság)?

Figyelt kérdés
Ha nem mondom el, majd feltűnő lesz, hogy 25 évesen is ugyanolyan érzékeny és "más vagyok" mint a többi férfi. Meg aztán se feleség se gyerek ... Tudnátok segíteni?
2014. jan. 22. 18:34
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
Mondd meg nekik nyíltan és tisztán.
2014. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
80%

2: Gondolom te is szereted...


Szerintem ne mondd el, csak majd azután, hogyelköltöztél onnan...

2014. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene feltétlenül elmondanod, hogyha tudod azt, hogy rosszul fogják fogadni? Ez nem az adóbevallás, amit kötelező bejelenteni. Ha úgy érzed, hogy a családod nem alkalmas ennek az információnak a feldolgozására, akkor nem tartozik rájuk. Felnőtt vagy, lehetnek magánügyeid.
2014. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
A legjobb mindig az egyenes út! Őszintén beszélj velük.
2014. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
még nem vagyok felnőtt ... 16 vagyok ... :)
2014. jan. 22. 18:55
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Titkold el addig, amíg nagykorú nem leszel. Sok olyan fiatal van, akinek még 20 év fölött sincs barátnője. Megmondod, hogy te még a tanulásra akarsz koncentrálni, nemszeretnél megállapodni. Eljárkálsz a pasiddal úgy, mintha egy haveroddal mennél bulizni. Amikor felnőtt leszel, akkor meg már úgyis mindegy. Ha nem fogadnak és cikiznek,akkor elköltözöl.
2014. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy lesz-e nekem ilyen alkalmam... néha olyan jó lenne egy velem egyet gondolóval beszélgetni, dehát ..
2014. jan. 22. 19:44
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha szeretnek, márpedig miért ne szeretnének, hiszen a gyerekük vagy hidd el el fogják fogadni. Azon meg nem szabad megsértődnöd, hogy az első reakciójuk nem a "gyere a keblemre mindig erre vágytam" lesz... Szépen lassan hozzá fognak szokni a gondolathoz.
2014. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Egyenesen és őszintén. De szerintem is várj még egy kicsit.
2014. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor még várok :)
2014. jan. 22. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!