Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem zavarja a szülőket ha a...

Nem zavarja a szülőket ha a 13-14 éves lányuk már nem szűz?

Figyelt kérdés
Meg elengedik őket diszkókba meg ilyenek, hogy "had élje ki magát mire 18 lesz". Nem 17-18 évesen kéne ezeknek elkezdődnie (szex, buli [hajnalokig], piálás, drogozás, stb)? A felnőtt filmek sem azért 18 év korhatárosak, hogy 14 évesek nézzék meg csinálják... Ki is térnék a hitemből, ha a lányom 13 évesen már nem lenne szűz...
2014. jan. 24. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
van, akit nem zavar és van a hozzád hasonló, akit zavarna. nem egyenemberek vannak a világon.
2014. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

ez gondolom az en kerdesem ellenkerdese...

miert zavarna?

2014. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha a 13 éves lányom már nem lenne szűz kitagadnám a családból és rituálisan megölném azt aki elvette.
2014. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez az egész kiélés egy baromság szerintem. Miért kéne kiélnie magát? Elég pörgős tini voltam, de ez valahogy kimerült az összeülős estékben, grillezésekben, 1-2 pohár borban, na meg egy tartós kapcsolatban, ami 14 éves korom óta tart.


Mégsem érzem sem én, sem a párom úgy, hogy nem éltük volna ki magunkat.

2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha a lányod 13 évesen vesztette el a szűzességét, akkor majd 15 évesen vallja be.
2014. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Hát én hatalmasat csalódnék a lányomban. Nem értem hogy egy ilyen idős GYEREKNEK minek kell még szexelnie, buliznia. Erre elég idősnek érzik magukat de mikor diákmunkáról van szó mind azzal jön hogy bocs, nem vagyok még elég nagy hozzá.
2014. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én se vagyok ám olyan hú de öreg, de én is és a környezetemben lévők is mikor ennyi idősek voltunk, akkor mi még éltük a gyerekkor szépségeit. Játszottunk, kirándultunk, fagyizni jártunk, nem a "pasikat" kergettük és azon problémáztunk, hogy most ez a fiú mit akar tőlem. A legnagyobb "bűntett" az volt, amikor reggelig horrorfilmeket néztünk, nem pedig a szex. Néhány éve jött be ez a mentalitás, de nem igazán értem, hogy a szülő mit akar elérni ezzel. Nem attól fog jobban megbízni benne a gyereke, ha úgy tesz mint a bólogatós kutya és mindent megenged neki és/vagy ráhagy. Legalábbis szerintem.
2014. jan. 24. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
ha egy gyerek szexuális életet él, ott nem csak a gyerekkel van a baj, hanem a szülőkkel is. én pl 17 évesen kezdtem, de van egy barátnőm aki még most 22 évesen is szűz(igaz szerintem túlmisztifikálja ezt a kérdést, de ő tudja mit csinál és legalább nem megy rajta keresztül a fél ország ami azért becsülendő)
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha 13-14 évesen már nem szűz a gyerek, akkor valószínüleg a szüleiket pont annyira érdekli ez, mint maga a gyerekük: SEMENNYIRE.
2014. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

100 évvel ezelőtt ugyanez lett volna itt, csak annyi különbséggel, hogy "nem zavarja a szülőket ha a lányuk a házasság előtt már nem szűz?"


Érdekes azt már mindenki elfogadja normálisnak, ezen meg az erkölcsre hivatkozva rugóztok.

2014. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!