Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2 hete történt a dolog,és az első alkalom volt. viszont késik. (nem azért,védekeztünk,csináltam tesztet nem vagyok terhes) szóval csak késik. és anyukámék elakarnak vinni nőgyógyászhoz. látni fogja hogy nem vagyok szűz? és elmondja majd a szüleimnek?
2014. jan. 7. 21:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%

Azt fogja látni, hogy a szűzhártyád átszakadt. Ebből viszont egy orvos sem fogja kategorikusan kijelenteni, hogy te nem vagy szűz. 100+1 egyéb esetben is "át tud szakadni".


Mellesleg az orvos-beteg titoktartás miatt nem fogja a szüleidnek elmondani, csak ha te megengeded neki.

2014. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
14 évesen ne mond el,inkább szégyelld.
2014. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
12%
gondolom az a dolga hogy tudja.:d de sztem egyertelmuen elmondja szoval jobb ha toled tudjak:)
2014. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
16%

Ha a helyedben lennek,en azt mondanam hogy:

"anyu tudod ha ket ember szereti egymast azt ki is akarjak mutatni egymasnak...es sajnos ez megtortent velem is lefekudtem ****-al es elvesztettem a fejem..."

2014. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%
nem mondhatja el az orvos a szüleidnek, ha 14 alatt vagy, akkor viszont kötelessége lesz a hatóságok felé jelenteni
2014. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
Első kérdése lesz az orvosnak anyukád előtt, hogy szűz vagy-e, mert nem mindegy hogy vizsgál meg.
2014. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jan. 7. 21:09
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
"Első kérdése lesz az orvosnak anyukád előtt, hogy szűz vagy-e, mert nem mindegy hogy vizsgál meg." na, nehogy már az anyja is bemenjen vele a rendelőbe...
2014. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász látni fogja természetesen, hogy átszakadt a hártya. De ez akár tampontól is lehet, vagy sportolás közben is előfordulhat, és akkor még ott az önkielégítés is… szóval nem következik belőle egyértelműen, hogy voltál férfival. Nem hinném, hogy minden átszakadt szűzhártyájú lányt jelentenek a rendőrségen és nagy erőkkel kivonul a jard…. XD

Ha nemi életet élsz, amúgy is járnod kell(ene) pl. rákszűrésre évente – mindegy, hogy mikortól élsz nemi életet.

Viszont azt, hogy mi hangzik el odabent, nem adhatja tovább, köti az orvosi titoktartás.

2014. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%
Ne menjen be az anyja? Egy gyerekről beszélünk, még szép hogy bemegy vele az anyukája.
2014. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!