Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők. Ti hogy reagáltatok,...

Szülők. Ti hogy reagáltatok, amikor megtudtátok, hogy gyereketek már nem szűz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Függ a korától, hogy kapcsolatban e, és mennyi idő után történt meg a dolog. De megkérdezném magamtól, hogy mit ronthattam el, ha nem jött oda az "elején" ki kérni a véleményem, tanácsokat, és nem mondta el :(
2013. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen,azt hozzátehetted volna,hogy mennyi idős.....
2013. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány éves, fiú vagy lány, párkapcsolatban van, vagy csak egy kósza numera volt neki...nem mindegy egyik sem.

Függetlenül ezektől már nincs mit tenni, leülnék vele és beszélgetnék vele, mit jelent neki, meg úgy általában a szex.

2013. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltam sehogy. Tartós kapcsolat volt, előző hónapban elkísértem fogamzásgátlót íratni a nőgyógyászhoz, így nem ért meglepetésként a dolog. A lányom nem akart beszélgetni róla, így csak tudomásul vettem.
2013. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha 14 eves, igencsak kiborulnek, ha 22, a o dolga.
2013. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"De megkérdezném magamtól, hogy mit ronthattam el, ha nem jött oda az "elején" ki kérni a véleményem, tanácsokat, és nem mondta el"


EZ azért enyhén szólva túlzás, ha már nem egészen fiatal (16 alatt), akkor azért egyáltalán nem várnám el, hogy az ennyire intim magánügyekbe FELTÉTLEN beavasson. Legfeljebb fogamzásgátlás-ügyben lenne indoka kikérni a véleményemet, de az, hogy mikor, kivel és hogyan veszítette el, nem tartozik senkire sem.

2013. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem ez UTÁN kéne felvilágosítani a gyereket meg beszélgetni vele a szexről, hanem még előbb.


Semmit nem reagáltam. Örültem hogy elmondta, hogy azzal a fiúval történt akivel, hogy jó élmény volt neki és nem bánta meg.

2013. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. Engem fel sem világosítottak, mert nem volt rá szükség. Ha kérdeztem, válaszolt anyukám, de nem kellett kínos beszélgetést végig ülni. Mi soha nem beszéltük ezt meg, holott mindig mindent, nem volt egymás előtt titkunk. Ez az élet vele járója, csak tudja hogy kell védekezni.
2013. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az édesanyám annyit mondott, hogy reméli mindenről beszlétünk, és hogy odafigyelünk a védekezésre.

Amúgy előtte már tényleg mindenről beszéltünk.

Még egyszer hangsúlyozta, hogy semmi olyanba ne menjek bele amit én nem akarok, csak, ami nekem is jó. Ha bármi van hozzá nyugodtan fordulhatok.

Nagymama még nem szeretne lenni, mert dolgom van még előtte (egyetem)

18 elmúltam már ekkor...


Apu sokkolódott, de nem reagált, nem én mondtam el, hanem a haverjai, akik max 10 évvel voltak idősebbek nálam ugratták, hogy:

milyen érzés amikor már " kezelgetik" a lányodat. jó öreg vagy..stb...

vagyis nem elmondták, hanem tudták hogy aludt ott pasi, hiszen látták a kocsit, összerakták a dolgokat...sztem apu kicsit homokba dugta a fejét:)

2013. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
"Jaaaahj aranyanyám... Dzsoki már nem szűz... ne tudd meg b4zmeg. Úgy elverem mint a rongyot b4zmeg." Gondolom nem ismeri ezt itt senki :(
2013. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!