Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy nem tudok...

Mit csináljak hogy nem tudok kijönni a szüleimmel? Én lennék a hibás ebben?

Figyelt kérdés

A szüleimmel nem jó a kapcsolatom. Azt mondják rám mindig hogy lusta vagyok, pedig azért nincs kedvem csinálni semmit, mert ha csinálok az valamit az nem tetszik nekik pl. nem jól törölgetek le stb. Apám pedig hogy ha valamit hozzám szól akkor is mindig csak leszólít, belém köt. Mindig a tesóm a kedvencük(ő az idősebb). Ő bármit csinál vagy mond az csak jó lehet. Már volt egy 3 hónapos munkaviszonyom is. Most sajnos nincs munkám.

L/21


2014. jan. 25. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Biztos becsúszott gyerek vagy...
2014. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hasznosabb válaszokat kérek.
2014. jan. 25. 11:32
 3/8 anonim válasza:
Próbálj meg sírni hadd hallják es ne is szólj hozzájuk látani fogják mit tettek lehet észbe kapnak.
2014. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 21 éves lány ne rinyáljon úgy, mint egy 12 éves. Esetleg kapd össze magad, menj el dolgozni, és ne úgy élj odahaza, mint egy kisiskolás. A tesód is felnőtt munkanélküli, aki port törölni se tud?
2014. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ezek a válaszok egyáltalán nem válnak hasznomra.
2014. jan. 25. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4-es válasz miért nem volt hasznos?? Igenis állj a sarkadra, és menj el dolgozni...
2014. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De itt ahol lakom nincs munkalehetőség, vagy ha van is az a protekciósoknak.
2014. jan. 25. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Álld meg a helyed a világban, és mutasd meg nekik!
2014. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!