Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya meg tudja akadályozni, h...

Anya meg tudja akadályozni, h apához költözzek?

Figyelt kérdés

Eddig csak hétvégén voltam nála, de szeretnék oda költözni hozzá, jobban érzem magam vele plusz az iskola is közelebb lenne.

15/L


2014. jan. 25. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Talán először édesapádat kéne megkérdezni mit is szól ehhez a "fenomenális" ötlethez:DD
2014. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bíróság anyukádnál helyezett el, nem költözhetsz el, apukádnak be kell adnia kérelmet ennek megváltoztatására.
2014. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tud róla és vállalja.

Akkor beadjuk a kérelmet!

2014. jan. 25. 21:56
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Anyukád is tudja?:D
2014. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyukád fujni fog egy nagyot, hogy végre pihenhet egy cseppet:DD és végre lesz ideje önmegvalósításra:)
2014. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Szabad ember vagy azt csinálsz amit akarsz.

Én 16 évesen léptem le anyámtól, és mentem apámhoz.

Ha a rendőrök 100* visszavittek, akkor én százegyjedjére is visszamentem hozzá!

Előbb utóbb elkell hogy fogadja a döntésedet!

2014. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra vigyázz hogy anyukádat ne bántsd meg ha nem érdemelte ki.
2014. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azt hiszed, hogy apádnál milyen nagy szabadságod lesz. Közlöm veled, hogy nem lesym. Mikor apád rájöm, hogy mekkora meló egy öntörvényű kamaszgyerekkel bajlódni MINDEN NAP, és nem csak hétvégente kicsit 'ellenni', ő is másképp fog viselkedni veled. Könnyű úgy jófejkedni, hogy nem neki jutnak a hétköznapok gondjai. Majd te is rájössz erre.
2014. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mekkora meló egy öntörvényű kamaszgyerekkel bajlódni MINDEN NAP,


Ráfér a papára a lecke:D a mamára meg a pihi, és megkönnyebbülés, hogy nem neki kell órákat az balakban állva idegeskedni, hogy minden rendben van-e a gyerekkel:D

2014. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg ráfér a papára, hogy fog vacogtató hidegben toporogva várja a gyereket a város különböző pontjain:D

Meg ha a gyereknek rossz kedve van akkor elviselni a dühét:D

2014. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!