Török Endre :D kérdése:

Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Hát mesélek. Ugye volt a Felvételi írás 2014 9. évfolyamra és Pesten írtam apámnál mert apám és anyám elvált és ott írtam mert apámék felajánlottak egy olyat hogy járjak ott középsuliba szóval felmentem megírtam és miután apával beszéltünk róla akkor még úgy éreztem nagyon könnyű volt mindent jól megcsináltam ott menőztem vele húúú de könnyű volt és akkor apa azt hittem hogy tényleg jól sikerült minden. és akkor ma kiderült hogy 28 pontos Matek és 32 Pontos Magyar lett és erre ő nagyon ki akadt és a Felesége is aki anyám anyám helyett ha értitek, ő segít mindenben ki rakja értem a lelkét stb és most apám azt mondta hogy nagyon csalódott mert ez egy szar pontosan ezt mondta és utána lerakta a telefont és most nem tudom micsináljak??? :( A Félévim 4-5 minden jegy.
2014. jan. 29. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,én nem tudom,de szerintem nagyon jót írtál..
2014. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondat tagolas nem megy?
2014. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ég világon semmi baj ezekkel a pontokkal. Általában az ilyen felvételik nem csak a megszerzett tudásra épülnek. Ismerek olyat aki kitűnő tanuló mégis összesen 10 pontja lett. De ebből a szösszenetből úgy látom rád férne egy magyar korrepetálás. Nem sértésnek szántam.
2014. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!