Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitcsináljak ha a saját...

Mitcsináljak ha a saját családom elfelejtette a névnapom?

Figyelt kérdés
Még az osztálytársaim is felköszöntöttek! Azok is, akikből ki sem néztem, hogy BOLDOG(!!!!!!) névnapot kívánnak nekem..

2014. jan. 30. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem meg se szokták említeni, mégis minek? Van neved, mit kell azon ünnepelni? :D Ezt sose értettem.
2014. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
kereszteld át magad másik névre :DDD ( bocsi, ezt muszály volt)
2014. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hogy hívnak? amúgy na és, nekem a szülinapomat felejtette el egyszer a család (túl sok volt a gond).
2014. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*muszáj
2014. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Maritna a navem:)
2014. jan. 30. 21:10
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de ezt en se ertettem sose. Neve mindenkinek van, mit kell azon unnepelni? Jo, jol esik az embernek egy "boldog nevnapot", de azert nem kell haragudni, ha elfelejtik. Az enyem benne sincs a naptarba, nagyon ritka, hogy valaki felkoszont, meg sincs ebbol semmi gond.
2014. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én se szoktam foglalkozni a névnapokkal.
2014. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, nekem a szülinapomat felejtették el egy időben rendszeresen. Szar érzés. Én sértődötten az orruk alá dörgölném. Tudom, nem kéne vele foglalkozni, de ennyi járna a lelkemnek.
2014. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Legnagyobb baromság a névnapot ünnepelni, a születésnap még csak-csak hagyján, mert ott egy eseményről, évfordulóról emlékezel meg, de névnap?? Valamelyik okos random összepároztatott neveket dátumokkal, hogy legyen valami ok akkor is ünnepelni meg pénzt költeni.
2014. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sírj napokig. xD Basszus, az csak egy névnap, nem is igazi ünnep. :D Más országokban ilyen nem is létezik, kár volt itt is bevezetni...
2014. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!