Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anyámtól a...

Tinatommo kérdése:

Mit csináljak? Anyámtól a falra mászok!

Figyelt kérdés
15 lány vagyok és anyám tönkre teszi az életem. Nem enged el a barátaimmal sehova. Vásárolni se mehetek el velük. Nem mehetek el a faluba sétálni csam akkor mehetek ki a házból ha a boltba vagy a mamámhoz kell menni. Lek...rvázta amert barátaimat nem engedi hogy barátom legyen mert túl fiatal vagyok hozzá! Nem tudok megbeszélni vele semmit! Apa nem szól bele de tudom hogy beletudna! Csak az az egyetlen ötltem hogy elszökök otthonról legalább addig amíg észhez tér!! Ti mit tanácsoltok??? Azt ne mondjátok hogy beszéljem meg vele mert nem lehet semmiről mert vagy elröhögi magát vagy azt mondja hogy "honnan tudjam??" "Nem értek hozzá" apámmal nem lehet ezeket sztem megbeszélni
2014. febr. 2. 14:41
 1/5 gömbicica ***** válasza:
64%

Az én lányom lennél, én is ugy gondolnám, hogy 15 évesen fiatal vagy ahhoz, hogy barátod legyen( ne haragudj.

de mondjuk velem meg tudnád beszélni, és nem hajtanálak el.

elszökni? nah ezt felejtsd el. ez egy hirtelen jött buta ötlet volt Tőled remélhetőleg.

Ezzel zsarolni szülőt, aki nagykoruságodig felelős érted nem tartom jónak(

ebből lenne csak igazán vita.

A mai világ sajnos nem kedvez a szabadabb életnek. Ezt Te is hallhatod a hirekben, stb.

Ne a szüleidet "bántsd" mindezért.

2014. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Falmászó felszerelés jutányos áron kapható.

[link]

2014. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elszökni? Gondolkodj már, ha van mivel!


Azt szeretnéd, ha nagylánynak néznének és úgy is viselkednének veled, közben pedig ilyen gyerekes tetten gondolkodsz?! Enyhén ellentmond a kettő!

Ezzel csak azt érnéd el, hogy még inkább nem engednének sehova.


Tanulj jól, viselkedj tisztességesen otthon, bizonyítsd be, hogy érett kislány vagy már, és majd engednek.

Amíg csak hisztizni tudsz, semmi esély.

2014. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem még 17 évesen se engedtek. És most kismamaként tudod hogy gondolok vissza? Hogy ennél többet nem köszönhetek nekik, hisz nem lettem elkanászodva. Nem az a jó szülő aki enged mindent. Majd egyszer, ha benő a buksid, rájössz.
2014. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké ez a szökéses téma is csak ilyen gond elleni megoldás volt

de azt ne vettétek figyelembe hogy lek.rvázot azért sztem a ti lánytokra nem mondanátok ilyet hogy rohadt k..va

2014. febr. 3. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!