Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez egy normális...

Szerintetek ez egy normális dolog anyámtól?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, főiskolás, még sajnos otthon élek. Munkát is keresek, csak ugye a főiskola miatt elég nehéz találni.

Anyám meg rendszeresen elmondja, hogy én mekkora sz*r vagyok, minek szült a világra, milyen gyógypedagógus leszek, ha ennyit hisztizek, örüljek, hogy egyáltalán enni ad, és persze a kisebb tesóim sokkal kevesebbet kaptak nálam, pedig mennyivel többet érnek, meg hogy mekkora r*banc vagyok, mert barátom van, stb.

Néha már komolyan megfordul a fejemben az öngyilkosság.


2013. máj. 29. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg ne legyél gyógypedagógus, ha ennyitől öngyilkos akarsz lenni...
2013. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem normális dolog az anyádtól...
2013. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Első, legyél a helyemben. ;) csak ennyit kérek.
2013. máj. 29. 13:12
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Mire mondja anyukád, hogy hisztizel? Mennyi időd van még hátra a fősuliból?
2013. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

#1 vagyok. Nem bántásnak szántam, de valóban nem való pedagógusnak az, aki ennyire labilis.

Te rábíznád egy olyanra a gyereked, aki ömgyikosságra gondol?

2013. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem..nagyon nem normális, de vannak ilyen emberek sajnos, hát kívánom hogy mihamarabb állj saját lábra.
2013. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Labilisnak nem vagyok labilis egyáltalán, ha nem otthon vagyok, teljesen stabil vagyok. De szerintem ha te lennél a helyemben, menten nem járna a szád, ugye?

Még egy évem van hátra. Néha jobban vagyunk, néha rosszabbul.

Igazából neki már az is hiszti, hogy nem örülök farokcsóválva, amikor azzal jön, hogy nyelvvizsgával tudnom kéne munkát kapni, és miért nem, miértmiértmiért.

2013. máj. 29. 13:18
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Diákmunkát nem tudnál vállalni? Azt lehet hétvégén is.

Ha még 1 éved van hátra, akkor valószínűleg vagy nem 18-19 évesen kezdted a fősulit, vagy csúsztál. A képzés 3-4 év időtartamú. Ennél nem több.

Valószínűleg anyagilag megterhelő anyukád számára. Vállalj diákmunkát, és segíts be anyagilag. Nem kell minden nap dolgoznod, de ha hétvégente keresel pénzt, már az is segítség.

Esetleg vállalhatsz gyermekfelügyeletet is.

2013. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ha amúgy jól ellátja a feladatát, miért ne gondolhatna? belelátsz a fejébe?

Egyébként elég sok embernek megfordul a fejében. De azért kösz, megint.

2013. máj. 29. 13:22
 10/20 A kérdező kommentje:

évvesztes vagyok, + egy évet dolgoztam kint külföldön + 4 éves a képzés.

Diákmunkát meg most is szoktam, cska nem rendszeres.

2013. máj. 29. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!