Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El akarok koltozni anyamtol!...

El akarok koltozni anyamtol! Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretem az edesanyam de ottvan a neveloapam akit utalok es mindent megtesz hogy nekem rossz legyen,edesanyam ebben nem tud segiteni mivel a neveloapamat szereti es a pasi uralkosik folottunk! Mintha a rabszolgaja lennek azt erzem es nem tehetek semmit.Meg kiskoru vagyok ezert mit tehetnek hogy apumhoz koltozzek (sokszor nemis engedik hogy a kiszabott idobe lassam) :(

#atalanka
2013. jún. 15. 07:50
 1/8 anonim válasza:
hát mond ezt el apádnak és azt, hogy mit szeretnél. Ő pedig jelezze ezt a gyámhatóságnak, illetve kezdeményezze az a gyermekelhelyezési felülvizsgálati eljárást. A gyámhatóság megvizsgálja hol a legjobbak a körülmények számodra és kikéri a véleményedet. Csak ügyelj arra, hogy megfelelően tálald a történeted, nehogy csak egyszerű kamaszkori duzzogásnak tűnjön...
2013. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A helyi gyámügy tud segíteni talán, elsősorban apukád láthatásában. De először beszélj apuddal, hívd fel legalább, de jobb lenne személyesen megkérdezni, hogy ő hogyan tud segíteni.

Ha apud nem tud fogadni, hogy odaköltözz (esetleg olyan a munkája, hogy nem tud ellátni) akkor kérhetsz intézeti elhelyezést - de ez legyen a végső. Inkább apu, vagy nagyszülők, vagy egyéb rokon.

Biztos vagy abban, hogy a nevelőapud rosszat akar neked, és nem csak rendre és tiszteletre tanít? Biztos, hogy nem csak a féltékenység beszél belőled? Légy bölcs, ne kapkodd el a dolgokat.

2013. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kapkodom el,ebben biztos vagyok.O egy ilyen szemelyiseg es torekszik arra hogy semmi se sikeruljon amit szeretnek.Apum tuggya de nem tehet semmit.Sot nem merek minden elmondani mert szeretem anyumat es felek hogy mit erezne ha ottagynam es ez nem minden mert van ket testverem a nevelo apamtol es veluk mi lenne? Csak annyi hogy sokszor kek meg lila vagyok annyira megver egy hujeseg miatt.Nem normalis
2013. jún. 15. 11:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs akinek elmondjam a velemenyem,csak a baratnom de o csak lelkileg tud segiteni.Semmit nem tehet.Es nemis varom el tole.
2013. jún. 15. 11:45
 5/8 norbee18 válasza:

"sokszor kek meg lila vagyok annyira megver"

ahogy említették gyámhatóság

és miaz h a nevelőapa megver? apád erre nemlép semmit? ha lenne gyerekem és ezlenne bíztos h már börtönben ülnék :@ anyud tudja h ver téged? és nem is érdekli? o.O

én még fel is jelenteném a helyedben


22F

2013. jún. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apumnak nem szolhatok es anyum nem mert tenni semmit es ense :(
2013. jún. 17. 12:46
 7/8 norbee18 válasza:

a családon bellüli erőszak komoly bűncselekmény lett

ajánlom a rendőrséget persze az a féreg hátamögött.

és apádnak jólenne szólni , anyudra ink nem mondok semmit

tegyetek feljelentést, látlelet stb ott majd eligazítanak h mit kell csinálni

2013. jún. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na mi lett a vége?
2014. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!