Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem akarok...

Mit csináljak ha nem akarok bérmálkozó lenni de kötelező?

Figyelt kérdés
azt mondta ha nem akarok lenni költözzek el de nem akarok lenni mit csináljak? hogy pofázzam bele a fejébe? tiszta ideg vagyok
2014. febr. 4. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ki mondta?

Hány éves vagy?

2014. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vallásosak a szüleid?? Pedig ennek a te döntésednek kell lennie.
2014. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
vallásosak a szüleim de az elöbb is elmondtak mindennek és muszály :'(
2014. febr. 4. 15:08
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

muszáj.

én is bérmálkoztam, én se akartam..de igazábol nem is tartott semmiböl.. kibirsz ennyit.

2014. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Akkor elmégy bérmálkozni, az nem kötelez téged semmire.


Ha a szüleid ragaszkodnak ehhez, akkor nem sokat tudsz tenni, legfeljebb csak extra stressz lenne belöle.


Vedd úgy, hogy ez egy szinház, végigcsinálod, és kész.


Az senkit nem fog soha érdekelni, hogy voltál-e bérmálkozni, ez hivatalosan sehol nincs feltüntetve. Szerintem nem éri meg emiatt veszekedni, eljátszod a szerepedet , utána meg elfelejted az egészet.

2014. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, bármit is mondanak a szülők. A bérmálkozás a felnőtté válás szentsége, tehát az egyén saját, önálló döntése, amit nem lehet rákényszeríteni. Szerintem ne a szülőkkel beszélj, hanem azzal, aki felkészít a bérmálkozásra, tehát hitoktató vagy pap.
2014. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de ba*eg este fél6 kor érek haza kedden én meg nem akarok hittanra járni nemérted?
2014. febr. 4. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

off.


rózsaszín pittbull - a ministránsok

http://www.youtube.com/watch?v=_JGk0ooCZIo

2014. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Ó, annó engem is megfenyegetett anyám, hogy nem támogat soha többé anyagilag, ha nem megyek el bérmálkozni. Elmentem, kibírtam, ennyi. Nem olyan nagy dolog. Ha a te szülid is ilyen fanatikusak, nem tudsz mit tenni, amíg még otthon vagy.
2014. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"de ba*eg este fél6 kor érek haza kedden én meg nem akarok hittanra járni nemérted?"


Akkor mi a kérdés b*meg??? :D Hittan nélkül csak úgy nem fogsz bérmálkozni. Ez nem olyan, hogy odaállítasz és ennyi..

2014. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!