Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiu vagy lány iker a jobb?

Fiu vagy lány iker a jobb?

Figyelt kérdés
A párommal sajnos nem lehet gyerekünk Úgyhogy úgy döntöttünk hogy örökbe fogadunk iker kisbabákat . Két lehetõségünk van ikerlányok vagy pedig iker fiuk Melyik a jobb??? ésha irtok légyszi neveket is a babáknak:)

2014. febr. 4. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
A vegyes:) Olyan is van :) Amúgy nézzétek meg, ki az, akit első pillantásra a szívetekbe zártok:) Most ez áááhh, melyik a jobb, szerintem egyformán:D:D:D (Nincs nekem gyerekem)
2014. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De még nem jöttek a világra még csak az anyukájuk pocakjába vannak
2014. febr. 4. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Fiú-lány :)

De amúgy mit szeretnétek jobban, lányt, vagy fiút? Gondolom mindkettőtöknek húz valamelyik felé a szíve. Ezt kettőtöknek kell megbeszélni. De szülőként igazából mindegy szerintem. Én lányt is, fiút is szeretnék majd, szóval ez a kérdés engem most megfogott. Talán lányt egy picit jobban.

Na, de ez tényleg nem olyan kérdés, hogy "melyik jobb?"!

2014. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Én a 2 lányra szavazok. :)
2014. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egyik sem jobb, vagy rosszabb a másiknál.

Én mondjuk először legalábbis lányt szeretnék, de csak azért, mert egyelőre fogalmam sincs, hogy "kell" egy kisfiúval játszani, nem tudom elképzelni magam, ahogy kardozunk játék karddal, meg autózunk a gyerekemmel. :)

Persze ha fiam születne, nyilván belerázódnék a dologba, és eszembe sem jutna, hogy bárcsak lány lenne inkább. :)

2014. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom.Van mindkettőből ismerősöm. A fiu iker pár normálisabb.SZerintem ezt nektek kell érezni,hogy mi lenne a jobb döntés.Név ügyben azt javaslom,hogy adjatok ti 1 1 nevet as kicsiknek,meg az anyukájuk is. Igy 2 nevük lenne,de vmi mégis emlék a szülőédesanyxától!Nagyon szép gesztus amit tesztek. Én klasszikus nevet adtam a gyerekeknek:Bence Péter és Lilla Zsófia.
2014. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb, úgyis azonnal meg fogjátok szeretni őket, bármelyiket is választjátok :) Dobjatok fel pénzt, és döntse el az! Végül is, aki magának szüli a gyerekét, az se válogat :)
2014. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Azt akinek nem alkoholista, nem drogos az anyja, amelyik ikerpár egészséges és lehetöleg nem sötétebb a böre.
2014. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
már az anyukájuk pocakjában vannak? beadtátok már a kérvényt? túl vagytok minden vizsgálaton, tanfolyamon?megvan a papírotok, hogy örökbe fogadó szülővé váltatok? egyik kérdéseddel ütöd a másikat... ha még csak most kell beírnotok milyen nemű babát szeretnétek, akkor még nem vagytok hivatalosan örökbe fogadó szülők...(és akkor évek míg babát kaptok, tehát nem lehetnek épp bent az anyjuk pocakjában) ha meg nyílt örökbe fogadás lesz.. és megvan a kismamátok aki ikreket vár... akkor meg felesleges a kérdés, hisz a nemük el van döntve...:) tehát hol álltok az örökbefogadással ?:) de válaszolok is: szerintem mindegyiknek megvan a maga szépsége :) nem tudnék dönteni (és nem is döntöttünk mi sem... mi is örökbe fogadunk, és nekünk mindegy a neme a babának)
2014. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

A lány iker vagy fiú ikerre nem tudok válaszolni, ezért csak neveket írok.

Nekem a kedvenc lány neveim a Mia (egy könyvből ismerem a nevet), Léna, Linett, Hanna, Gréta, Eszter és az Anna, mert azt lehet Pannának becézni. Ugye a kisebb lányoknak jól áll a Panna, de egy 70 éves nénit Panna néninek fura szólítani. :)

Fiú nevek közül tetszik a Márton, Martin, Adrián, Botond, Ákos.

2014. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!