Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iker babakocsik? Melyik a jobb?

Iker babakocsik? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Ikres anyukák válaszára lennék kíváncsi hogy melyik babakocsi vált be nekik és miért?egymás mellett vagy mögött?Létezik e olyan babakocsi amihez mózeskosár ,hordozó és sport rész is tartozik.?olyan mint pl:giraffe club sh-618
2010. aug. 26. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem egymás melletti volt,mert én sokat buszoztam vele,és a mögötti kocsi nem fért volna fel,plusz azokban egymás ölében ülnek,és nem igazán hajtható le kényelmesen az ülés.Nekem jogger volt,én nem akartak külön sportrész,külön mózest,így is le lehetett fektetni,tökéletesen megfelelt.Az első kereke bolygósítható volt,sztem egy ekkora kocsinál ez fontos,h könnyen irányítható legyen.

Ha egymás mellettit választasz,figyelj rá,h a szélessége csak akkora legyen,ami befér egy normál ajtón,akkor a legtöbb helyre beférsz vele.Külön legyen dönthető a háttámla és a lábtartó.Nagy alsó kosárral jól tudsz bevásárolni.

Nekem Babywelt volt,ilyen:

[link]

Nagyon szerettem,minden terepen elment,3 éves korukig használtam.

2010. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia,


Mi is egymás melettit választottunk, az egymás mögötti nem tetszett. Nekünk az első egy ringuo volt, annak van mózese is, de soha nem használtuk. Sportra is alakítható, de azt sem használtuk, mert akkor már lecseréltük egy könnyebb kocsira. Amúgy nagyon szerettem, aránylag sok helyre be lehetett vele menni. Sokat lehetett bele pakolni és nagyon stapabíró volt.

2010. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves első magyar oldalon nincs meg ez a babakocsi?Tetszik csak az a gondom hogy 3 kerekű!És mi tartozott a babakocsihoz?ára?A másodiknak is köszönöm de szerintem nagyon nehéz volt vele közlekedni mert nem bolygósítható a kereke!
2010. aug. 26. 16:10
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha van felesleges,másra nem szánt 150 ezer ft-od,akkor én nagyon ajánlom neked a Peg Perego ikerbabakocsiját.Brendon honlapján megtalálod.Ehhez van hordozó is,de ez még +50 e Ft.Használtan ki lehet fogni olcsóbban is.

Nekünk nem ez volt,hanem egymás melletti.Én imádtam,mert bolygós kereke volt,könnyen lehetett navigálni,volt pel. táska hozzá,és két mózes,ami nagyon praktikus volt amíg picik voltak,és mert októberiek voltak.Nagyon szép kocsi volt.Hátránya viszont,hogy már nagyobb,6-7 hós korukban piszkálták egymást benne,túl nagy volt a hely,fel akartak állni benne,hasra fordulni,stb.,ülni viszont még nem tudtak,szóval ha megdöntöttük az üléseket nekik,akkor összegörnyedtek benne.A másik meg h pl. anyukámnál csak a nagykapun tudtunk bemenni,mert hát ugye széles volt.Ezért vettünk egy másik kocsit,testvérbabakocsit,ez nagyon klassz,egymás mögötti,mindenkinek megvan a helye,szépen csücsülnek benne.Azóta minden ok,leszámítva h ha szunyókálni szeretnének,akkor csak ülve tudnak (ill. csak a hátsó ülés dönthető vízszintesig)

Te milyet szeretnél?Ikreid lesznek?Én ahogy nézegettem az ikerbabakocsikat azóta,nagyon sok új jelent meg a piacon,nem túl drágán..Amikor én terhes voltam,akkor volt kb. 3 féle.Egymás mögötti még mindig csak a PegPeregonak van(legalábbis én még most is csak attól láttam,ami viszonylag árban elfogadható).

2010. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nem tudom kapható-e még egyáltalán ez a modell,én annak idején úgy rendeltem,h kintről hozták.

Én direkt 3 kerekűt akartam,ma már olyanok vannak,aminek az első kereke is nagy,és az van bolygósítva.Nekem gyengém a jogger.:))

2010. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ezt a kocsit mondtam:

[link]


Ha nem ilyen árfekvésre gondoltál,a teszveszen,vaterán mindig van egy egy darab használtan.Nem tudom mennyit szántatok rá.

2010. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tényleg nagyon drágák ezek a babakocsik és még a következő gyerek se tudja használni.Végülis kinéztem 1-et de ez is húzos mert külön kell mellé venni mózest X LAder x-twin nagyon tetszik szerintetek mien?
2010. aug. 27. 10:16
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia a második válaszoló vagyok.

Az x landert mi is néztük második kocsinak, el is mentünk egy boltba kipróbálni, de nekünk nem tetszett. Az ülései nagyon instabilak ezen kívül csak két vagy három patent tartja őket. A sportkart simán le tudta venni az akkor 9 hós fiam. Helyette hauck duoroadstert vettünk. Maximálisan elégedettek vagyunk vele.

2010. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok:eredetileg én is azt néztem ki,mert a szingli kocsim Hauck volt,és nagyon meg voltam vele elégedve,csak arra annyit kellett volna várni-azt is kintről hozták volna-,h muszáj volt másikat választani.:(
2010. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

egész jó!!de erre is van mózes?vagy teljesen dönthető újszülött kortól használható?Árát estleg tudjátok

?

2010. aug. 27. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!