Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok iker babákkal,...

11 hetes vagyok iker babákkal, a hasam már látszódik és ma úgy láttam, hogy eldeformálódott a formája - "elhúzódott" jobb oldalra. Lehetséges ez ilyen korán?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet bizony, iker babákkal hamarabb nő a pocak.
2009. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehet :) nekem is hamar latszodott, pedig nem iker baba volt,csak egy :) de nekem mindig a jobb oldalt volt! a vegen is sokszor maszkalt el az egyik oldalra es akkor total arra dudorodott! imadtam ;)
2009. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

gondoltam, ez nem lehet a babáktól, mert hogy korainak véltem.

DE JÓ!!!!

2009. dec. 17. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még rengeteg helyük van,ide-oda tudnak helyezkedni,és ha pont egy oldalra kerülnek mindketten,az olyan,mintha egy jóval nagyobb szingli baba üldögélne ott,mivel ketten vannak.Készülj fel rá,h nagyon gyorsan fog nőni a pocakod.:)

(Nekem is vannak ikreim.:))

2009. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak egykét várok, de a 16. hétig mindig a jobb oldalamon éreztem (ott feszült a hasam), és az UH-n is mindig ott találták meg. Később elvándorolt.

Gratulálok!

2009. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én egykés vagyok, 34 hetes, de nekem is a 13. héttől kb látszik rendesen, hogy jobbra húz a pocak. Mostmár az egész bébi látszik, hogy hogy fekszik, felül jobbra van kidudorodva, alul balra:P
2009. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!