Mi van a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Ma ami ebédnél történt eléggé meglepett. Egyszer csak apum elkezdett jobban nézni evég közben és megkérdezte aztán ,hogy ,,Léánka, te kitépted a szemöldököd?" Erre anyum azt mondta helyettem ,hogy ,,Dehogy tépte ki, neki ilyen szép szemöldöke van". Hát csak bámulni tudtam. A szüleim épp ennyire nem figyelhetnek rám ,hogy nem figyelik meg azt sem , ami az arcomon van? Nem túl közeli velük a kapcsolatom , nem beszélem meg velük a magánügyeimet, de azért ez mégis. Valójában nagyon ronda és dús szemöldököm van, nem olyan sűrűn, lejön a szemhélyamig, összenő, ezért muszáj szedjem. De már kb. 3 éve szedem, mert nagyon ronda volt. Ez meg gond lenne szinte 15 évesen, gimnazistaként? Nem. Nem festem magam, semmi ilyen. Az egy dolog ,hogy nem veszi észre, ami azt jelenti ,hogy nem is figyelnek rám, de hogy ilyen durván megkérdezni ezt... Na akkor a kérdeés az lenne valójában ,hogy mi a vémeményetek róla?

2014. febr. 7. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindennap lát, nem feltétlenül figyel meg tüzetesen. Nem értem miért csinálsz ebből ekkora gondot.
2014. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a kérdést.
2014. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már 3 éve szeded, én se értem, mi bajod.
2014. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni a válaszom, de csak hisztizel. Bolhából elefántot. Egy szóval se mondták, hogy gond lenne, hogy szeded. Hogy nem vették észre és jegyezték meg? Na puff, kíváncsi lennék, te hány ilyen részlet mellett suhansz el nap, mint nap. Az meg hogy egy férfi nem vesz észre ilyesmit, teljesen megszokott. Csoda, hogy egyáltalán feltűnt neki. Anyukád meg az is lehet, azért mondta, amit mondott, mert tudja, hogy apukád nem szereti az ilyesmit és falazott neked. De az is lehet, hogy ő sem az a típus, akinek ilyen lényegtelen marhaságok szemet szúrnak. Ez nem azt jelenti, hogy nem figyelnek rád.
2014. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ennyire szembetűnő a különbség, akkor feltűnhetett volna nekik az első alkalom után. Ez olyan, mint mikor én voltam 16 éves, a jobb fülembe lövettem 4 lyukat a meglévő fölé. Édesanyám tudott róla, édesapámat meg úgy nem avattam be, gondoltam majd észreveszi. Észre is vette és rá is kérdezett 2 év elteltével.

Egyébként nem mondtad ott az asztalnál apukádnak, hogy mi a helyzet szemöldök fronton? :D

2014. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem tök aranyosan kérdezett rá apud, és anyukád is aranyosan válaszolt. :) semmi baj nincs velük. te vagy most ilyen dilis korban..ennyi az egész.

én 16 évesen befestettem a hajam padlizsán szinüre..eltelt félév mire észrevették, de pl. apumnak abszolut nem tünt fel. eszembe nem jutott volna, hogy ebböl problémát faragjak.

2014. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha most megkérdeznéd, milyen formájú anyukám, apukám vagy tesóm szemöldöke, nem tudnék rá hirtelen válaszolni, pedig 24 éve velük élek, naponta látom őket. Szerintem ezzel te is ugyanígy vagy.
2014. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát utolsó , azért nekem elég jó a megfigyelőképességem. Én bárkin észreveszek bármilyen apróságot és azt is látom magam elött ,hogy milyen a családtagjaim szemöldöke. :) Nem okoskodásból mondom , hanem én midnent észreveszek. A vizuális memóriám nagyon jó.
2014. febr. 7. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:

:)

A párom 19 éves lehetett amikor csináltatott fülbevalót, majd a másik fülébe is. Az apja csak egyről tudott, 1 év után vette észre a másikat!

Pedig szeretik, imádják egymást!

2014. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!