Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy az anyukám...

Mit tehetnék, hogy az anyukám ne forduljon önmagába?

Figyelt kérdés

Az anyukámnak kb fél éve van egy új munkahelye, ami nem kicsit stresszes. Mivel úgymond még új minden rajta csattan, olyanok is amiért nem ő vagy nem csak ő okolható. 2 hónapja valami , történt, amit nem mond el se nekem, se apukámnak, senkinek, csak emészti magát. Annyit mondott h vmit hibázott és nem tudja mi lesz így vele ( nyugi nem maffia, szállítmányozó, csak elég drága dolgokról van szó ) Nem akarja ott hagyni a munkát hiába mondtam már, inkább esténként vállalok diákmelót. Az apukám nem keres annyit h eltartsa az egész családot. Van egy 15 éves öcsém és én is most kezdtem az egyetemet és persze anya csak azt mondja h a suli az eleső.


De ez így senkinek nem jó ha hétvégén hazajövünk öcsémmel a koliból (világvégi kis falunkba) anya hozzánk se szól vagy épp csak h ne tűnjön túl rossz passzban egy kis beszélgetés, apa feszült, mert anya nem árulja el mi van és nem tudja mit segítsen, és nekem is piszkálja a csőröm. Ha fordított helyzetben lennénk anya tuti segítene, de így hogy elzárkózik nem tudom. Mit tehetnék hogy jobban legyen?



2014. febr. 8. 17:02
 1/2 anonim válasza:
szia! Szerintem valahogy próbáld kiszedni belőle hogy mi a baja anyukádnak...ha neked nem megy kérd apukád segítségét...neki csak elmondja...és ha ez megvan akkor könnyebben ki tudnátok találni valamit bármi legyen is a probléma...valahogy azt kéne anyukáddal megértetni hogyha nem mondja el hogy mi a baja ti nem tudtok neki segíteni tanácsot adni hogy mit is csinálhatna....
2014. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az a baj, hogy nem akar róla beszélni. Megérteném, ha nem tartana ilyen régóta ez az állapot. Lehet hogy a munkahelyi gondokban nem tudunk segíteni, de ha kimondjuk a problémákat kicsit megkönnyebbülünk. És mi már itt elakadtunk :(
2014. febr. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!