Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám folyton ordibál...

Jázmin010 kérdése:

Az anyám folyton ordibál velem, pedig valamikor nem is csinálok semmit. Mi a gondja velem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Most leszek 12. Ma voltam az anyámmal fodrásznál, és nem úgy nyírt meg ahogy az anyám kérte. Otthon morgott, hogy őt is rosszul festette meg, meg minden. Aztán azért kiabált velem mert nem mentem ki, aztán azért mert tévézek, végül azért, mert nem tévézek. A Szívek Szállodája sorozatot nézem, de az anyámnak nem tetszik, hogy sokat nézem. Mikor kiabált, hogy ne nézzem ezt a "hülyeséget" elakartam menni aludni, de akkor azt mondta, hogy mért nem nézek valamit mert így nem lesz egy szombat estém. Aztán azt mondta, hogy még az ő gyerekkora is tartalmasabb volt mint az enyém. Káromkodott is közben. Már minden kiabálást azzal kezd, hogy Már 12 éves vagy........................... Mindennek a teteje az, hogy mikor "kibékülünk" azt mondja, hogy miért nem szólok bele, én mondom,hogy nem hagyod, de ő azt mondja ,hogy hagyja. Mindenért engem hibáztat, pedig valamikor azt sem tudom miről beszél. Kaptam 2--uszt matikából (Dunaszerdahelyi vagyok, nálunk az 1-es a legjobb jegy) és az olyan nagy baj? Tiszta egyes tanuló vagyok az istenért. Most hatodikban még nem kaptam egy 3-mast sem. Kérlek segítsetek valahogy mert már megfordult a fejemben,hogy lelépek.
2014. febr. 8. 21:59
 1/6 anonim válasza:
0%
Beszéld meg vele a dolgokat has a lelkére azt CSŐ
2014. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy anyukàd nagyon boldogtalan ember. Nem hiszem h direkt csinàlja, egyszerüen rajtad vezeti le a feszültséget és közben jót akar, csak hülyén tàlalja. Gondolom ketten éltek és ezer éve nem öleelte meg senki. Persze téged sem ő. Próbàlj rà te szeretettel hatni. Nehéz h neked kell felnötnek lenni, de jobb mint gyerekként lelépni és tönkretenni az életedet. Nagyon jó h jó tanuló vagy, menekülj abba, ha gond van. Max 8 év és kollégiumba mehetsz ha nem javul a helyzet.
2014. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

semmiképp se lépj le, gondolj bele gy csak a gyereket látná benned, hány felnőtt lép le valahonnan? semennyi. ne menekülj a problémáid elől.:)

egyébként most így a példához amit felhoztál, mondd neki hogy fáradt vagy, és ennyi. ha nem nézheted amit szeretnéd akkor inkább aludni szeretnél. lehet csak az zavarja hogy sokat nézed, és azt szeretné hogy ahelyett hogy tévézel inkább találkozz, beszélgess barátnőiddel, rajzolj, ilyenek(nyugi, hatodikban én se nagyon foglalkoztam ezekkel, de máris bánom, aztán nem vagyok sokkal több mint te:D) mondd neki hogy 2-es nem rossz jegy, belátod lehetett volna jobb is, de te mindent megtettél. (és tényleg tegyél meg mindent a jó jegyért.) ne akkor próbáld megbeszélni vele a dolgokat amikor épp ordibál, és már ideges, hanem mikor mondjuk tök nyugi van és beszélgettek valamiről, aztán szép lassan hozd fel a témát. sajnállak anyud miatt, de megoldható:) kb. ennyi jutott most eszembe:D

13/L (nyolcadikas)

2014. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.,nem élünk ketten,itt él az apum is. Talán az a gondja az anyumnak, hogy kb. 7-évvel ezelőtt összeveszett a nagyanyámmal, őt azóta nem láttam.
2014. febr. 9. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Menj el fülészetre. Ha kiderül jól hallasz, akkor kérj erről igazolást. És ha leközelebb ordit, mutasd fel neki.
2014. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utál téged.

Rengeteg ember szül, aztán meg rájön, hogy utálja a gyerekét, mindenért őt hibáztatja..

2019. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!