Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit éreznél, ha a párod...

Mit éreznél, ha a párod szakítás után eltiltaná tőled a gyerekét, akit sajátodként szeretsz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Megteheti, mivel nem a saját vér szerinti gyerekemről van szó. Ez van, ki lehet alakítani egy gyerekkel teljesen jól működő közeli kapcsolatot, barátságot, de nem kell más gyerekét sajátunknak érezni. Saját gyerekkel ezt nem tudná megtenni.

Ez így elég furán hangzik, de én más szintű szeretetet érzek egy saját vér szerinti gyerekkel kapcsolatban. Ott igazi szülő-gyerek apa-fiú, anya-lány kötelék van. Az a sajátom, az én szemem, az én mozdulataim köszönnek vissza, az én fiam/lányom, nem másé.

2014. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem lehet igaz. Ma felhívott, hogy soha többé nem akar találkozni velem, és felejtsem el mindkettejüket. Erre még itt is földbe döngöl? Hibákat követtem el, szégyenlem magam értük, de ez már sok! Nem tudom, mi lesz, most jól kihúztam a saját lábam alól a talajt. Volt egy szépen épülő életem, voltak terveim és most mindet dobhatom a kukába.
2014. febr. 11. 16:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Másképp fogalmazva egy nevelt gyereket el kell tudni engedni ha az élet úgy hozza-mint a fenti példa is mutatja- sajátot viszont semmi körülmények között sem, ő mindig a gyereked marad akármilyen élethelyzet is áll elő.
2014. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, elvileg nincs jogi eszkozod, hogy lathasd, csak azo joindulatan es dontesen mulik.

Biztosan nagyon fajna egyebkent.

2014. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Részvétem kérdező, sok erőt kívánok neked a folytatáshoz, sajnos van amikor úgy érezzük hogy összedől a világ, valahogy ezen is túl kell lépni. Nem egyszerű.
2014. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani, de ez a kisfiú anyának szólított. Kicsit sem egyszerű megbarátkozni a tudattal,hogy nem láthatom többé!
2014. febr. 11. 17:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Anyanak szolitott, de ha az anyja lennel most nem tudta volna elvenni toled-szelsoseges eseteket nem szamitva.

Szomoru, de nem tudsz mit tenni.

2014. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ebbe belepusztulok.
2014. febr. 11. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretted csak jo ember lehetsz, megtalalod te az igazit es lesz sajat csaladod akiket nem vehet el toled senki. Fel a fejjel, jon a tavasz es neked is ujat hoz!
2014. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!