Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy a szuleim fel...

Hegix kérdése:

Mit tegyek hogy a szuleim fel engedjenek a varosba?

Figyelt kérdés

Szombaton fel szeretnek menni a varosba egy evfolyamtarsammal aki baratnom is es neki a baratjaval meg azzal a sraccal akivel en osszejovoben vagyok.15 eves vagyok, nemsoka 16.. a baratnom is 15 es az i baratja 18, es aza srac akivel ossze jovoben vagyok az 16.

A szuleim nem nagyon engednek sehova. persze megertik akikkel mennek de meg sose voltam igy fent.. nem szeretnek nagyon berugni es 11 gel 12 fele haza mennek.. hogy kereszkedjek el? most tanulok es takaritok itthon.. es tenyleg szeretnek menni mert sose csinaltam rosszar


2014. febr. 11. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
15 evesen azt mondom, hogy menj el, es este hatra erj haza. De semmikeppen nem ejjel.
2014. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:
25%
menj el! "Elmentem majd jövök!"
2014. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon berúgni? Tehát városban innátok? Ez esetben még inkább nem engednélek.
2014. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Elso vagyok, most olvasom, hogy inni mennetek. Akkor sehova. Plane nem 15 evesen.
2014. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak az járna a fejedbe, hogy "inni" m

ész nem engednélek el.A barátok ugyis nyomnák beléd és akkor tényleg a szüleid nem biznak meg benned.

2014. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyesírásodat elnézve még rád férne egy kis tanulás! Javaslat: Inkább a helyesírásodon javíts és ne rúgj be a város közepén.
2014. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!