Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennetek/gondolnatok a...

Ti mit tennetek/gondolnatok a szuleim helyeben?

Figyelt kérdés
Kozepiskolaban mindig nagyon jo tanulo voltam(elso 5ben benne voltam, ugy, hogy nagyon eros osztalyba jartam), viszont egyszeruen nem megy az egyetem, akarmennyit tanulok. Nem erem el azt a pontot, hogy mehessek vizsgazni, vizsgakon alig tudok valamit, pedig rengeteget tanulok. Egesz nap sirok(errol a szuleim nem tudnak), teljesen ki vagyok keszulve, annyira el vagyok keseredve, meg elni sincs kedvem igy.
2014. jan. 20. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
menj át másik szakra,vagy másik egyetemre,vagy csinálj mást,tanulj szakmát vagy nyelvet,bármit amiben sikered lehetséges.
2014. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.)mégsem volt annyira erős az az iskola

2.)másik felsőoktatási intézményt kéne nézni

2014. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar voltam egy egyetemen, de mivel mindig is a nyelvek mentek, atjottem nyelvekre. Angol-nemeten vagyok. Angol megy, nemet kevesbe es vannak tantargyaim magyarul. Azok abszolut nem mennek. Annyira el vagyok keseredve. Mindig is sikeres voltam tanulas teren, erre tessek. Egy csodtokeg vagyok :(
2014. jan. 20. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy csődtömeg! Nem mindenkinek megy egyformán jól a tanulás. Nálunk pl tesóm egyetemre ment, mert nagyon jó agya van. Nekem szakmáim vannak. Soha nem volt gond a szorgalmammal,(talán a módszerem) de egysezrűen megfeszültem sem tudtam hozni pl matekból a szintet örültem ha a kettes meglett. Nem vagy csődtömeg. Ha ennyire nem megy akkor vagy menj át másik szakra, vagy tanulj mást, mert így ki figod magad készíteni, s rámehet az egészségedre is.
2014. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod csinálni akkor nincs választás fel a fejjel.

Nem olyan nagy dolog ma már egy diploma, hogy az miatt készülj ki!

Gondold végig megéri e éveket eltöltened a suliban, idegeskedni, hogy hogy lesz meg a vizsgád...

Én már megbántam, hogy eljöttem egyetemre, de már nem sok van nekem hátra...szóval nehezen, de befejezem!

2014. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!