Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyámmal és a...

Titkosember666 kérdése:

Mit tegyek anyámmal és a macskámmal? (fura mi? Részlet lent)

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a macskám egy szobában lanka velem, de anyukám fél, hogy nem csak oda akar majd bemenni, de ő nem akarja, mert nem bírja nagyon azt a macskát. A legjobb az lenne, mivel a szobám a lépcsőház mellett van, hogy lyukat vágnánk a falba.... de szerinte erről szó se lehet.

2014. febr. 11. 20:48
 1/3 anonim válasza:
73%
Lyukat ne vágjatok a falba. Hőszigetelés szempontjábólnagyon rossz ötlet. A macska meg vagy maradjon kint, vagy vidd be magadhoz... Lehetőség szerint a macskaalmot időben takarítsd, mert lebuksz.
2014. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem?Most hol lakik a macska?Meg a macska utálókat sem értem.
2014. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Falba lyukat vágni tényleg nem jó ötlet.

Cicet könnyen magadhoz szoktathatod, csinálj neki jó kis vackot, ahol szívesen elvan.

Etetőtálját, macskaalmot takarítsd rendesen.

Konyha, egyéb ajtókat pedig csukd be, akkor nem fog bemenni.

Elég öntörvényű a macska, de azért lassan nevelhető.

Porszívózz gyakran, macskaszőr még véletlenűl se legyen, mert akkor jön a balhé, ha valaki a cicaszőrös székre ül.

Törődj sokat a macskáddal, szokasd, hogy lássa Anyukád,

NEKI semmi gondja nem lesz vele. Talán még meg is szereti, ha látja, nem eszik bele a kajába, nem kaparja ki a virágföldet, nem kedvenc helye a konyhapult.

Neveld a cicet, és béke lesz!

2014. febr. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!