Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés

Anyáról tudni kell, hogy tisztaságmániás, de soha nem csinál itthon semmit, mindig rámsózza az itthoni melót. Nem lenne ezzel baj, csak már a hócipőm tele van azzal, hogy mindenért ordibál velem.


Pl nem rég azért mert 2 pulóvert nem jó helyre raktam a szekrényében(egy másik pulóveres stócba tettem mert máshol nem volt hely). Ha csak letenném, hogy rakja el a ruháját akkor meg az lenne a baj.

Azért is veszekszik velem mert fullad a kutaszőrtől(2 naponta porszívózok és mosok fel, a köztes napokon meg vagy felsöprök vagy porszívózok).


Amúgy meg baromi rendetlen. Képtelen a szennyes ruhát a tartóba tenni, és mindig otthagyja a fürdőszobában, pedig mikor kijönne a szennyes tartó mellett jön el.


Veszekszik velem a testvérem miatt, hogy lusta, és még egy csomó minden miatt.

Belefáradtam, hogy állandóan engem talál meg ezekkel. Most 2 hét szabin vagyok elvárná, hogy állandóan takarítsak. Eddig a munkahelyemen meg a belemet is kidolgoztam. Karácsonykor 2 napot is bent voltam, de decemberben volt 4 olyan nap amikor 24-eztem, januárban a szabadságomig pedig selejtezés volt, ami megterhelt fizikailag(20+órában kellett csinálni, ebből volt olyan 2x 12 órában csak ezt csináltam). Elaludtam a buszon olyan fáradt voltam a végére.


Az elköltözés lenne a legegyszerűbb, de a tesóm már egyszer megpróbálkozott ezzel, de nem jött neki össze. Az egyik helyen a tulajdonos pont olyan volt mint anyám, a másik helyen meg fűtés nem volt. Rosszabbul járt, mintha itthon maradt volna.


Pszichésen nem bírom már ezt elviselni.


2014. jan. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vidámitsd meg egy kicsit a környezetedet, ha tudnád mennyi mindent el lehet érni egy jó hangulatú otthonban:D és mennyire kezesek lesznek az emberek, a takarítás is jobban megy ám, de majd tapasztalni fogod:D
2014. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki tisztaságmániás akkor az tesz is azért,h tiszta legyen,szal anyukádra ez a szó nem igazán vonatkozik. Birom az olyanokat,akik elvárják a rendet,de ők hozzá se nyúlnak semmihez Szavam sincs,én elköltöznék.
2014. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy sztrájkolsz, vagy költözöl. Nem kell elkapkodni a költözést. Alaposan utána nézni a tulajnak és kész. Ha képes vagy megélni a keresetedből, indulj neki, vagy engedd el a füled mellett a veszekedést.
2014. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megtudnék élni belőle, másodállást is keresek aktívan, igazából a kaucióval lenne a gondom.
2014. jan. 28. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj a testvéreddel egy albérletbe, máris könnyebb kifizetni.
2014. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az elfelejtetem leírni, hogy van egy kutyánk is, akit nem tudnék hova tenni albérletben, sok helyre nem lehet vinni. anyám meg volt hogy 2 napig nem volt itthon nem lenne aki foglalkozzon vele.
2014. jan. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!