Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami "jó dumát" arra...

Peti971012 kérdése:

Van valami "jó dumát" arra amikor az édesanyátok nem enged el bulizni?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció:

Félévkor elég sz@r lett az eredményem és persze többek között egyből mondták hogy no buli...

Már egy hónap eltelt és persze nem voltam.

Most viszont nagyon mennék mert elég jól meg van hirdetve az egész buli. Az elmúlt egy hónapban összekaptam magam és sokat javítottam az iskolában de ennek ellenére sem akar elengedni.

16/F


2014. febr. 14. 17:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez olyan dolog,hogy ha csak erre az egyre el is engedné a szülő, a gyerek úgyis telhetetlen lenne, és akkor jövőhéten meg még erre az egyre lenne. Maradjon otthon, viselje a következményt.
2014. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez a jó szöveg:

örülök, hogy ennyire előrelátó és következetes szülő vagy, ezt később meg fogom neked köszönni, most még csak egy hanyag kamasz vagyok, akit a farka vezet, de büszke vagyok arra hogy odafigyelsz rám, és megfelelő szigort alkalmazol, amikor kell, természetesen ez nélkül a buli nélkül is tudok élni majd és pár év múlva az élet igazi gondjait tapasztalva és visszanézve már csak nevetek majd ezen, hogy milyen felelőtlen és csak bulizárra gondoló tini voltam, és te észnél voltál akkor... mi lenne velem nélküled, szeretlek... itt megöleled és bemész a szobádba elgondolkodni.

2014. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Amúgy én se értem, hogy lehet ilyen rossz jegyeket hozni...


Ha kétszer elővettem otthon valamelyik tankönyvet 4 év gimi alatt, sokat mondok, mégis 4,6 volt az átlagom.

2014. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Helyes, hogy osszekaptad magad, de mit mondtak a szuleid, meddig nincs buli?

Ebben a felevben?


De figyu, ha javitottal is, elotte annyira rosszak voltak jegyeid, hogy biztosan voltal eleg buliban ;)

2014. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mondd hogy tanultok haveroddal aki messze lakik és ott alszol
2014. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Anya! Akkor most -ha nem engedsz el - kelégülésem érdekében- neked kell le-zopni! ( Ráadásul az Evelin sokkal jobban csinálja! Legalább megtanulhatnád!)
2014. febr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Azért ilyenek a jegyeim mert elég kemény suliba járok és ezek az átlagok egyáltalán nem szint alattiak.

Bulizni meg az egész félévben voltam kb 3-4-szer.

2014. febr. 15. 09:24
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt akarod bevallani, hogy a te ertelmi szintedhez tul kemeny az iskola?
2014. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nyilván ha 100%-ban odatenném magam menne jobban is
2014. febr. 15. 16:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem teszed magad oda? Neked ez a legfontosabb feladatod most. Ami tavoltart attol, hogy 100%ra teljesits az iskolaban, attol meg kell szabadulnod.
2014. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!