Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikortól mehetek bulizni?

Mikortól mehetek bulizni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, tudom korban még nagyon kicsi vagyok a bulizáshoz, de pszichológiai vizsgálaton is voltam, és az agyhullámaimat is megnézték, és kiderült, hogy 15-16 éves szellemi szintjén lehetek körülbelül. Ez úgy jön ide, hogy szerintem 15-16 éves gondolkodással már simán mehetnék buliba, mivel teljesen tisztában vagyok azzal,hogy mit szabad ott csinálni és mit nem, szóval bajba sem kerülnék. Szerintetek vannak helyek ahová beengednek? Vagy hány éves kortól mehetek buliba? Jövőre betöltöm a 14-et,akkor már beengednek szórakozóhelyekre? Vagy meddig kéne várnom?
2013. szept. 28. 13:43
1 2 3
 1/22 Pendulum92 ***** válasza:
81%
Komolyan félek, hogy 10 év múlva a gyerekek 10 évesek kezdenek el bulizni, inni, drogozni...
2013. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen ne a bulin járjon az eszed.

Mind1,hogy 15-16 évesként gondolkodsz,attól még egy 13 éves kisgyerek vagy.

Inkább tanulj....

Ja,és egyetértek az 1-es válaszolóval.Hátborzongató ami manapság megy...

2013. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Milyen agyhullám vizsgálat?

Fogd a Barbie babát és játsszál vele!

Buli? Pia? Drog? Szex? Ezekre vágysz???

2013. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm 16 éves múlt, de agykárosodás miatt 8-9 éves gyerek szintjén gondolkodik...eljár bulizni... lehet 16 éves, de mégiscsak a gondolkodás a fontos...bármi történik vele, úgy fogja kezelni a helyzetet, mint egy egyszerű 8 éves kislány..most ez mivel jobb?
2013. szept. 28. 13:54
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Szinte mindenhol 16 vagy 17 a korhatár, ami szerintem jó dolog, nem megsérteni szeretnélek, de jobb is, hogy nem engedik be a hozzád hasonló kislányokat (jó,persze vannakolyan helyek, ahol nem néznek igazolványt, hanem bemondásra megy a dolog...), egyáltalán nem valóak szórakozóhelyekre. Amúgy én soha sem voltam oda ezért az egész bulizás-dologért, sokkal jobban szeretek mondjuk beülni valahova haverokkal meg ismerősökkel iszogatni, ahol lehet normálisan beszélgetni és a zene is jobban megfelel. 17/f
2013. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kölyök vagy még..igazuk van a válaszadóknak, hidd el, nem lesz semmi bajod vagy hátrányod, ha otthon maradsz még pár évet. Addig csinálj másabb dolgokat, ottalvós partik, vagy mozis bevásárló körút, mert az ,hogy nem mész diszkóba vagy egyéb helyekre, nem jelenti azt, hogy ne szórakozhatnál. Ha nagyon bulizni vágysz, és felnőni, akkor ajánlom a Szex és New York Mini macák c. epizódját..talán abból megérted, hogy fölösleges hamarabb felnőni, mert egy gyerekkorunk van csak..:)
2013. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
"hogy mit szabad ott csinálni és mit nem, szóval bajba sem kerülnék" - Mondjuk egy idősebb, testesebb emberrel/ekkel szemben is?
2013. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

mivel a bulizás nagy részben szól az alkoholizálásról, kétlem h 16 éves szinten vagy, ha ezt erőlteted...

tényleg annyira fejlett az agyad h úgy érzed részegen kell fetrengj hétvégente?te jó ég!

(nem nem vagyok prűd, de h.lye se, 13 évesen nem kéne ezt erőltetni)

2013. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyre még nem engednek be. Amúgy meg oda ne is akarj menni. Először menj házi bulikba. Ha oda meghívnak, akkor elkezdhetsz bulizni.
2013. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Olyan helyre menj, ahol hozzád hasonló korúak vannak.
2013. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!