Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engednek bulizni. Miért?

Kicsi Lányka kérdése:

Nem engednek bulizni. Miért?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,és az apámmal élek kiskorom óta. Eddig nem nagyon érdekeltek a bulik,nem is jártam bulizni. Most a barátnőm elhívott bulizni de nem enged el,pedig mondtam neki hogy még haza is hoznának.

Mostmár kezd elegem lenni,mert nemcsak bulizni,de máshova se enged,mindenből kimaradok...egész nyarat itthon töltöttem,egyetlen egyszer mentem el itthonról,akkoris csak azért mert be kellett mennem az iskolába... Segítsetek,mit csináljak? :(


2013. aug. 26. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ülj le vele beszélgetni erről.
2013. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. Beszéld meg vele.
2013. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj le vele a barátnőddel együtt, mondjátok el, hogy oda fogtok figyelni egymásra, idegentől nem fogadtok el semmit, mindkettőtöknél ott lesz a mobil, ha úgy érzitek valami nem jó, akkor azonnal felhívjátok a barátnőd anyukáját /vagy aki hazavitt volna/ hogy azonnal jöjjön értetek... ígérd meg, hogy nem fogsz berúgni, sem rágyújtani, a poharadat ha letetted, akkor már nem iszol belőle, nem mész ki a szórakozóhelyről senki idegen fiúval sétálni, pláne nem szállsz be senki kocsijába... mitől félthet még?
2013. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
beszéld meg vele. nekem egész család ilyen volt...jó májusba költöztem át apámhoz de sose engedett... bemutattam neki azokat akiből valaki tuti ott van ha megyek valahova, mostmár ha megyek valahova annyit kérdez h kivel megyek...ha olyannal mennék akibe nemannyira bízik akkor mond egy időpontot (többnyire 10-11) h addigra itthon legyek, ha olyannal megyek akibe bízik akkor annyit kérdez hogy hazajövök e este v zárjon ki. 19/L (és 16éves korom óta enged ilyen alapon) adott egy esélyt és bebizonyítottam h bízhat bennem, te is tedd ezt
2013. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ma 17:34 vagyok, az le maradt hogy nincs olyan h nem veszem fel a telefont, azzal eljátszanám bizalmát, egyszer volt h nem vettem észre kb 5percel visszahívtam így elnézte de megkaptam h még egy ilyen és soha többet sehova. neked is alkalmazkodni kell pár feltételhez
2013. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dolli. válasza:
Gondolom azért, mert félt téged. Amit nem is csodálok. Az pedig, hogy miért van az, hogy "sehova" nem enged el, nem tudhatjuk. Nem mindig a szülő a hibás.
2013. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!