Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám el akar...

Mit tegyek, ha anyám el akar kísérni az első randimra?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú aki eddig a legjobb barátom volt,elhívott randira(amúgy nekem is tetszik ő).Amikor elmeséltem otthon,anyu egyből kijelentette,hogy eljön velünk.)egy étterembe mennénk).Szerintem az nem lehet, hogy csak félt,mert ismeri a fiút.

16/L



2014. febr. 23. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
:D ez így elég gáz, akkor inkább találkozzatok nap közben, suli után.
2014. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ez így nem is randi :)
2014. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Na neeee,ezt ne engedd meg,annyira égő.
2014. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Úristen!Annyira félek!Anyu minden nap azt tervezgeti.Hogyan lehetne titokban randizni vele?
2014. febr. 23. 19:48
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Szégyen az ilyen szülő, már bocsánat...
2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 savanyújóska ***** válasza:
100%
Vagy mondd meg neki, hogy eljöhet, de maradjon legalább hallótávolságon kívül. Pl. sarokban foglal asztalt, vagy vmi. És akkor a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad, a srác valószínűleg nem fogja észrevenni...:D De egyébként ha meg tudod oldani, vidd keresztül, hogy egyedül menjél, mert szerintem 16 évesen azért el lehet engedni egy lányt egyedül, főleg úgy, hogy nem erdőbe mentek sétálni, meg ilyenek, hanem nyilvános helyre, ráadásul ismert, megbízható a srác... Ha pedig a kíváncsiságával nem bír, akkor majd te elmondod neki, te sem szoktál beülni a szobájukba a házassági évfordulójuk estéjén...;]
2014. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mindenképp megpróbálom távolabb tartani.
2014. febr. 23. 19:53
 8/21 kovpet ***** válasza:
100%

Szerintem meg mondd neki a következőt: "NEM!".

Egy felnőtt embernek be kell látnia, hogy egy randi nem az az esemény, ahol neki ott kell lennie. Kivéve, ha ő randizik :)

2014. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdzed meg tőle, hogy az ő első randiján is ott volt a mamád. Egyébként meg ha ennyire akadékos, akkor menj el titokban.
2014. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy ő hol randizott először, hány éves volt és hogy ott volt e az anyja? Kíváncsi lennék a válaszára:D Mond meg neki, hogy ne haragudjon, de úgy tudod, hogy egy randin 2 személy szokott ott lenni és nem kell gyertyatartónak. Az se jó, ha a srác nem veszi észre, de te tudod, hogy ott van. Nem tudnál nyugodt lenni, feloldódni. Azonkívűl meg kiszúrná a srác, ha ismeri.
2014. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!