Már sosem lesz jobb?

Figyelt kérdés
Anyuval minden nap veszekszünk, a legkisebb dolgokon is összeveszünk. Mindenbe beleköt, szerintem ez a hobbija, bármit csinálok az nem jó. 4est kaptam, miért nem 5ös? Összepakolok a szobámba, szebb is lehetne.... Én inkább már hozzá sem szólok mert akkor egyből én leszek a rossz, de valamit neki mindig muszáj beszólnia. Miért ez a ruha van rajtam, miért ilyen szinű, ne legyek ennyit a fürdőben... Párszor már közölte, hogy én vagyok a nevelés csődje és hogy a hugom reméli hogy nem lesz ilyen. 1szer elmentem már apuhoz hogy odaköltözöm, akkor egyből észbe kapott és sajnálkozott...de amint visszajöttem megint mindig ugyanaz lett,remélhetőleg szeptembertől koleszos leszek.. De addig is mit csináljak? Sose lesz jobb? Persze a testvéremmel ő a mintaanyuka... 16L
2014. febr. 28. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Szia! Próbáltad már mondani neki hogy a te szemszögedből milyen a kapcsolatotok? Szerintem meg kéne próbálnod megbeszélni vele, mert ez sehogy sem jó így. Egy anya-lánya kapcsolatnak sokkal jobbnak kéne lennie, és ahogy a mondandódból kivettem, a húgoddal nem így viselkedik. Nem lehet hogy valamivel nagyon megbántottad? Lehet hogy észre sem vetted, ő meg ezen sértődött meg. Szóval szerintem mondd meg neki!
2014. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, az elmult felevben javult a magtartsom es mindenem, mindenkinek sokkal pozitivabb rolam a velemenye, kiveve neki..
2014. febr. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!