Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már sosem lesz jobb? vagy...

Ez már sosem lesz jobb? vagy hullámvölgybe vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon depis napom van ma, élni sincs kedvem szinte.

Mindenki elfordult tőlem, senki nem néz egy kalap sz*rnak se....

A haverok lenéznek, a barátaim tojank rám, az unokatesóim szintén egy darab csődtömegnek néznek.

A szüleim hatalmas követelményeket támasztanak mindemellé, a barátnőmnek is gondjai vannak, és általában én vigasztalom, eddig én voltam, aki összetartott mindenkit.

Most elfogyott az erőm....mind testileg, mind lelkileg, mind szellemileg.

Úgyérzem senkinek sem vagyok fontos.

És ez bántó meg fájó érzés, hogy még a haverok, ill barátok is le se sz*rnak, mert általában rájuk azért lehet számítani....

Bnőmet már írtam, rá sem számíthatok, szüleimet meg nemérdekli...

remélem javul majd a helyzet, mert ha ez így megy tovább nemkérek ebből az életből, és én is belesz*rok mindenbe.


2011. ápr. 2. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:
20/F
2011. ápr. 2. 13:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid?
2011. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Télvégi depresszió.

C és D vitamin, magnézium és NAPSÜTÉS.

2 hét múlva sokkal jobb lesz, meglátod.

2011. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 hét?

sztem 2 óránál tovább nem bírom ha vmi nem javul

hobbim a motorok, az autók, lehet tényleg beletemetkezem a motorszerelésbe, hátha javul valami........

de jelen pilalnatban azt gondolom itt már sosem lesz semmi jobb...


:S

2011. ápr. 2. 14:05
 5/7 A kérdező kommentje:
végülis a fociba temetkeztem, szarrá futottam az agyam, térdeim, bokám sajognak, de volt időm gondolkozni és relaxálni,,,
2011. ápr. 2. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

na látod!

:))))

2011. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hullámvölgy! ;) nyugi túlleszel rajta.! a napfény jóötlet, mára jó időt mondanak! szereld meg a mocid és száguldozz és akkor tiéd a világ. ;)közbe ne foglalkozz senkivel, csak vigyázz magadra!:D amúgy ilyen dolgok korosztálytól és nemtől függetlenül előfordulnak, szóval nem egyedi eset, műsok is átvészelték, neked is menni fog...amúgy meg nyugodtan leszarh*tsz most te is mindenkit, egy kis büszkeség nem árt:D
2011. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!