Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Semmi ötletem sincs mit...

Semmi ötletem sincs mit csináljak?

Figyelt kérdés
Édesanyám már 1 éve depresszíós időszakában van,néha rájön majd elmúlik.Mostanság megint rájön,ilyenkor nagyon nincsen jól,sír semmihez sincs kedve.Régen nagyon szigorú volt,nevezhetnénk családfőnek,nagyon jól megnevelt.Édesapám sajnos nem ilyen,ő a saját érdekeit tartja maga előtt,nem mondanám,hogy nem jó ember,a világon engem szeret a legjobban,a szülei már nem élnek csak mi vagyunk neki.Viszont édesanyám szokott egy pszichológussal beszélgetni,aki azt mondta neki,hogy azért van ez az egész,mert így élünk ahogy,ott ahol és úgy ahogy.Már kiskorom óta el akarok költözni édesanyámmal egyetemben.Ezt édesapám nem akarja,nem tudni miért,elég fura dolgai vannak.Ahogy észrevettem,szerintem azért mert ez a ház a szülei volt meg stb.Van egy másik ház,ott éltek utolsó időszakukban a szülei,azt azért nem akarja eladni.Most egy elég kis lakásban élünk,a szobám az 5 négyzetméter éppen meghaladja,nem mondanám,hogy szegények vagyunk,édesapámnak van egy csomó félretett pénze+ ott a mostani és a szülei háza....egy jó oldala,hogy olyan környéken van,hogy sokat ér,az édesapám szüleinek a házával egyaránt.Nekem ez az egész nagyon rossz,az egész miatt magamba fordultam,alig vannak barátaim,elég erős gimnáziumba járok országos szinten,onnan van pár barátom.Szerintem a legnagyobb előre lépés az volna,ha elköltöznénk egy mostani,modern házba,egy jobb környékre.Ez nem csak nekem,hanem Édesanyámnak is jót tenne.Hogy vegyen rá Édesapámat,hogy költözzünk egy jobb házba ?

#szerelem #költözés #Justin Bieber #celeb #Instagram #azértiromezekethogymegtaláljátokakérdést
2014. márc. 2. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, ha valóban országos hírű, jó gimnáziumba jársz, hogy lehet, hogy ilyen zavarosan írsz.


Az egész történetből az világlik ki, hogy édesanyád azért depressziós, mert apukád nem akarja a jó környezetben lévő családi házát eladni és egy silányabb, "modern" kócerájba költöztetni benneteket.


Emiatt már-már te is depressziósan magadba fordulsz.


Ha csak ennyi a gondotok, akkor apádnak igaza van.


Lehet, hogy neked tartogatja az ingatlant.

Ha eladja, a modern szirszarért lehet, hogy még rá is kell fizetnie.

Másik telket, családi házat többet5 nem tud venni.

Az a régi ingatlan, a telekkel együtt jó befektetés.


Nem szabad túladnia rajta.


Verjétek a feneketek a földhöz, hogy ilyen apád van.

2014. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet túl jó kapcsolata a szüleidnek. Régen biztos szerették egymást, de az a múlt. Nem értem? Minden az ő nevén van? Akkor nem társak ebben a kapcsolatban. Apád nagyon régimódi lehet. Ragaszkodik a szülei házához, a régi felfogáshoz. Tisztességgel felnevelt, eltartott, mert ez a dolga, de annyira nem szeret, hogy miattatok változtasson. Anyukád meg kitörne, de ha elválnak neki semmi nem jut, mivel az apukád öröksége. Fél attól, hogy nem fog tudni kettőtöket eltartani, fenntartani ezért inkább elemészti magát és lassan követed. Beszéljetek apuddal, ha nem partner a változásban, lépjetek csak ketten! Állj anyud mellé, vállalj diákmunkát. Én mertem.

Inkább élek szegényen, de boldogan, mint jólétben szenvedjek. Az nem élet.

2014. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!