Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan apákat akik...

Ismertek olyan apákat akik bár egy településen élnek a gyerekükkel mégsem tartják velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, az én apám ilyen. 18 éve váltak el kb, eleinte még keresett minket, majd eltűnt. Azóta új családja van. Az 1. családjára nem is kíváncsi, az unokáit nem látta. Görénysége magas fokát mutatja, hogy az új házasságából a 2. fiát ugyanúgy nevezték el mint az első házasságából a fiát. Tehát ez mutatja, hogy már "el is felejtette" hogy van még 3 gyereke...
2014. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én ismerek olyat akik egy lakásban laknak és nem kíváncsi a gyerekükre
2014. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, az apósom ilyen. 100 méterre lakik tőlünk, de még soha nem volt nálunk. Ha a férjem átmegy valamit segíteni az anyósomnak, akkor sem jön ki a szobájából, ha igen, akkor max kiabál ésveszekszik. A férjemet már egyáltalán nem érdekli, elég volt emelett az ember mellett felnőnie, ahogy látom, teljesen közönyös lett az évek folyamán az apja iránt. Én is csak anyósomat sajnálom, hogy el kell viselnie nap mint nap a férjét.
2014. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az én apám is ilyen. Kb 14 éve váltak el a szüleim, azóta apám számára megszűntünk létezni. Azóta összejött egy 4 gyerekes nővel, nekik mindent megad, a sajátjaira pedig magasról tesz. Ha szembejönne velem az utcán, inkább átmennék a túloldalra. Ki nem állhatom amiért ilyen gyökér velünk.
2014. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!