Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párommal megbeszéltük, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megbeszéltük, hogy ma elmegyünk bevásárolni a másik településen lévő áruházba. Az előbb mondta, hogy mégsem visz el kocsival. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég sokmindent kellene vennünk amit egyedül nem birok cipelni. Miért ilyen megbízhatatlan?
2013. okt. 18. 16:36
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Hogyan győzzem meg, hogy menjünk?
2013. okt. 18. 16:39
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

1. Mit kéne vennetek?


2. Miért gondolta meg magát?


3. Busz, tömegközlekedés, neked jogsid, rokonod aki elvisz nincs?

2013. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Mi honnan tudjuk, miért ilyen? Még az se derült ki a leírásból, hogy megbízhatatlan, közbejöhetett munka vagy fontos családi dolog. Ha csak kitalálta, hogy mégsem, minden ok nélkül (pl. ha rosszul érzi magát, az érthető), akkor az nem szép dolog, hiszen megígérte.

Mi mostanában a házhoz egy csomó dolgot veszünk, amihez autó kell, a párom nélkül nem meg se próbálnám elhozni, de nyilván nem talál ki olyat, hogy nem.

2013. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nagybevásárlásról van szó, buszal, egyedül nem tudom megoldani. Nem tudom miért gondolta meg magát.
2013. okt. 18. 16:49
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Menj el és vegyél annyi dolgot, amit haza tudsz cipelni.


Kérdezd meg tőle, hogy mikor szeretne menni, ha nem ma.

2013. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
indokolta, hogy miért nem? Ha indokolta, akkor nincs kérdés, ha ne indokolta, akkor kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar menni
2013. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Holnap délelőtt nem tudtok elmenni?
2013. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, hogyan oldotta meg annak idején anyukám, de kocsi nélkül csinálta...


És ezt nem rosszindulatból írom, én is kocsival intézem, de most elgondolkodtam rajta.

2013. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem mész.

Ha neki nem fontos hogy legyen otthon kaja akkor neked se legyen az. Majd ha este benyúl a hűtőbe akkor rájön. Vagy egyszerűen megkérdezed hogy miért is nem megyünk? Nálunk ez megbeszélés alapon működik ha ma nem jó megyünk holnap.Vagy beülsz te a kocsiba és elmész.

2013. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg tőle, mikor tudna elvinni. Ha van valami halaszthatatlanul fontos, akkor azt vedd meg te valamelyik közeli boltban, a többit meg majd legközelebb.
2013. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!