Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy töltsek el anyummal több...

Hogy töltsek el anyummal több időt? Mit csináljunk együtt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Itthon van, nem dolgozik. Ha én is otthon vagyok, csak a szobámba ülök. Érzem rajta, és már többször hangot is adott, hogy többet szeretne velem lenni és minőségi időt eltölteni velem. Sok hibám van, mert hamar felkapom a vizet .. és ezt is szeretném jóvá tenni és mindenért köszönetet mondani neki és vele lenni.


Köszönöm, ha írtok vagy bármit megosztotok velem.


2014. márc. 3. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a tévéktől, a számitógéptől és a mobilodtól. Ennyi. Garantáltan többet fogtok dumcsizni.
2014. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Süssetek sütit, nézzetek filmet együtt, sétáljatok, kézműveskedjetek. Tartsatok háziállatot, lehetőleg olyat, akivel tudtok is törődni, és sokat tudtok játszani vele.
2014. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi este megnezzuk egyutt a hiradot, megbeszeljuk a latottakat. Ma este meg tarsasoztunk.
2014. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a nemedtől is függ azért.


de szerintem pl az egy jó irány, ha mesélsz magadról. ha történik veled valami azt elmondod. ezzel bevonod az életedbe egyből.

2014. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!