Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezd ellaposodni a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd ellaposodni a kapcsolatunk. Mit csináljunk? Hova menjünk együtt?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a barátommal de az utóbbi hónapokban csak otthon ültünk és csak voltunk. Olyan mintha már csak megszokás lenne. Minden nap ugyanolyan unalmas. Hova menjünk együtt amivel fel lehetne dobni a kapcsolatot?15/L
2013. jún. 17. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, mehettek strandra, túrázni, bulizni, fesztiválozni...
2013. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen, de ő nem szereti az ilyen bulis helyeket mint pl a fesztivál :S a strand se a kedvence.
2013. jún. 17. 01:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmehettek csak úgy sétálni, túrázni, itt a nyár, simán be lehet játszani nagyobb utakat, biciklitúrát, sátrazást, vagy koncertek is vannak, azok nem olyan durvák mint egy fesztivál, ezerféleképpen fel lehet dobni a dolgot.
2013. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A strand minden pasi kedvence :D
2013. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Merrefelé laktok?
2013. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mi kedvenc programjaink: Étterem (pizza), haverokkal házibuli, jégkásázás, aquaworld budapest <3, most pedig a lealkudtuk.hu és kuponvilag.hu-n nézegetünk szállásokat, van olyan is, ami 2 főre 2 éjszaka és 9900Ft, ami nagyon jó, és egy szálloda saját medencével, meg minden. Szóval mivel itt a nyár, mehettek együtt olcsón nyaralni. Mi speciel ide megyünk :) [link]


3 éve vagyunk együtt, velünk is előfordul, hogy punnyad kicsit a kapcsolat, de ez még nem a világ vége. 15 évesen még eszedbe kéne szerintem, hogy jusson 1-2 dolog. Menjetek fagyizni, vidámparkba, állatkertbe. Csináljatok valamit a szülőkkel (ha eddig még nem) mert az is teljesen más hangulatú lehet. (pl tavaly mi anyukáinkkal mentünk el állatkertbe, és nagyon vicces volt, ahogy közbe próbáltak ismerkedni, mivel azelőtt még nem igazán találkoztak, csak látásból)


Nekem még kedvenc dolgaim: laeser tag,egy mozi, esetleg kipróbálni az új 4DX-et, de ha nem vagytok pestiek, akkor csak sima 3D, kirándulás egy várban, vagy kastélyban. (Székesfehérvárra érdemes ellátogatni, immáron másodszor mentem, és a Bory vár valami leírhatatlan csoda)


Bárhol is laktok, igazából biztosan van egy nagyváros a közeletekben tele látnivalókkal. Ahol eddig én voltam, Debrecen, Sopron, Győr, Székesfehérvár, csodálatosak voltak. Pestről a jegy székesfehérvára kb1200Ft oda, szóval nem is olyan vészes, szerintem nagyon megéri. Csak kiválasztotok egy nagyvárost, beírjátok google-ba, hogy XY város látnivalói, és csináltok egy kis városnéző túrát.


Üdv 17/L, 19/F

2013. jún. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tömeg szex
2013. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A városos tetszik :D köszi az ötletet :)) Egyébként Jászberény körül lakok.
2013. jún. 17. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!