Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám gyűlöl! Mit tegyek?

Apám gyűlöl! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám gyűlöl, mert főiskolára jártam, utána csináltam egy 2 éves okj-t. Vége lett a sulinak nyáron, azóta nincs tartósabb munkám. (Borsodban élünk egy kis faluban) Elmond mindennek! Úgy beszél velem, mintha valami börtöntöltelék lennék! Sosem nem volt velem gond. Nem jártam bulizni, nem cigiztem, nem ittam. Ha telefon beszélek valakivel, meghallja, bekiabál! Elmond mindennek! Munkakerülő k*rvának! Anya próbál megvédeni, de akkor anyával is veszekszik. Ha valami fiús-dolgot anyával beszélek, apám hallgatózik, és beleszól. Ha leülünk hárman enni egy asztalhoz, és én megszólalok valami ügyel kapcsolatban-pl. politia, rokonokkal kapcsolatos story- akkor is lekezelően beszél velem. Ezt nem lehet kibírni!
2014. márc. 4. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress munkát. Ha valaki elveszti pillanatnyilag, vagy tartósabban az eszét, azzal nem tudsz mit kezdeni. Erőből ilyeneket nem lehet megoldani, bár úgy tűnik neki így lenne a legkönnyebb.
2014. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyre pályáztam, pályázok de még mindig semmi. :(
2014. márc. 4. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetnéd, hogy tudsz-e segíteni valamilyen munkában a ház körül, hátha elszégyelli magát... vagy kérd meg, hogy segítsen munkát találni ahelyett, hogy állandóan cseszeget. ^~^
2014. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindig azzal jön, hogy ő persze bárhova elment dolgozni. Nem várta a sült galambot. Az ő idejében teljesen más volt. Most már itthon van, nyugdíjas.
2014. márc. 4. 15:46
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok helyre pályáztam, pályázok de még mindig semmi. :("


Akkor ne a környéketeken, hanem országos szinten pályázz. Az egész országban nincsenek igazi távolságok. Pl. ha van olyan munkakör amire pályáznál de messze van, és meg is fizetnék a munkádat, akkor utazótáska elő, eleinte albérleti berendezett szoba házinénivel átmenetileg fillérekért, és hajrá.


A mai világban már nem engedheti meg magának az ember, hogy olyan helyen lakjon, ahol nincs munkalehetőség. Nekem is költözni kellett, most a szülővárosomtól 300 km-re élek. 1-2 havonta hazajárok.

2014. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Budapesten is pályáztam, ameddig ott tanultam. Ha most felvennének, nem tudnék rögtön albérletet kivenni. Az a baj, hogy 2 havi kaució és 1 havi bérleti díj kell. Úgy akartam, hogy itthon dolgozzak pár hónapot, hogy saját erőmből a fővárosba költözzek, és onnan tovább...
2014. márc. 4. 15:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Ajánlkozz segélyszervezethez munkára. Így már a munkát sem fogod kerülni, az apukádnál minden happy lesz, igaz pénzt sem kapsz érte...
2014. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálunk. Csak annyi, hogy engem anyum sem véd meg.

Fogjam be a számat, mert eltartanak.

2014. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Intelligens fater. Valaki írta a házinénit. Ilyet keresnék, szerintem minden megoldható lenne. Lépj le onnan, így nem lehet huzamos ideig élni. Tudom, mert apám is hasonló ember.
2014. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet. Sok ember bele sem tud gondolni, hogy egy kis faluban amitől minden város messze van milyen nehéz munkát találni. Persze régen más volt a helyzet mindenkinek volt munkája ezért nem értik, hogy milyen nehéz most a fiataloknak.
2014. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!