Mért utál az apám?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy egyáltalán nem szeret, nem támogat semmiben, elveszi a kedvem mindentől és elveszi minden önbizalmamat ami amúgy is kevés...csak nem tudom hogy mért ilyen? mert semmi olyat nem tettem amiért utálni a kellene, amúgy meg eléggé egy mogorva alak
2014. márc. 1. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na most erre őszintén milyen választ vársz?

- Biztos szeret

- Nem szeret, de benne van a hiba

- Nem szeret, te tehetsz róla

- Ő így mutatja ki a szeretetét, fordított pszichológia

- Én apám is ilyen, sírjunk gyütt

Kb. ennyi lehetőség van.

2014. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi innen, ismeretlenül elég nehezen fogjuk megállapítani...
2014. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megfejtettem a kérdést,engem azért utált,mert egy gazdag szülők egyetlen agyonkényeztetett hülyegyereke volt.


Anyámba szerelmes volt.


Az újszülöttel(velem) szemben annyi érzése volt,hogy anyám és ő közéjül álltam, a szüleinek pedig már nem ő lesz az első,hanem esetleg én.


Ennek megfelelően a legaljasabb ember volt akit ismerek,azóta is utálom a gazdagokat és nem tudok velük azonosulni,mert vele sztereotípiázom őket,hiába vagyok jó(bár nem gazdag) körülmények között,de nem neki köszönhetem,mert mindenben be akart tenni felnőttkoromban is.

2014. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!nem véletlenül kerestem rá erre a kérdésre...én is ezt érzem. Akárhányszor találkozunk, mindig azt keresi, hogy szólhat be. Szerinte mindent szarul csinálok, nem illek a családba, nem értem el semmit az életben..stb. Anya hasonlóan bánik velem és emiatt sokszor értetlenkedem. Jó nem lettem miniszterelnök, de van egy szép családom, egy édes kisfiam, egy hitel nélküli lakásom, 3 diplomám, jó most a gyes miatt nem dolgozom, de természetesen fogok. Anya volt képes olyanokat mondani, hogy "mid van neked? semmid!" Sok dolgot meg sem tudok fogalmazni, csak nagyon fáj. Férjem szerint se foglalkozzak velük, de hát ezt elég lehetetlen ugye....szeretnem KELL őket, mert a szüleim, de sajnos csak azt érzem, hogy félek velük találkozni, mert vajon kibírom-e sírás nélkül az aktuális lecseszés hullámot :(
2014. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!