Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért...

Miért ilyen velem? Miért gyűlöl ennyire az apám? Tljesen magamba fordultam. El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

rettentően el vagyok keseredve:(

17éves lány vagyok.

És mostanában nem mennek jol itthon a dolgok:(

Apám szinte alig tűr meg maga mellett, mintha kb egy alkalmazottja lennék.

Alig beszélgetek vele, hogy nehogy belémkössön. A dolog régóta így van, nem csalódott bennem, nem derült ki rólam semmi... egyszerűen 3.gyerek vagyok.

Szóval alig beszélek vele, köszönök neki és ennyi. Nem is igényli a társaságomat.

Az idösebb bátyám a kedvence, és ma itt volt beszélek erre a bátyám a szavamba vág 30évesen, és nem hagy szóhoz jutni, így hangosabban beszéltem.

Miután elment a bátyám leültem enni, nagyon éhes voltam. Erre megjelent apám és elkezd velem kiabálni hogy változtassak a modoromon meg szemét vagyok, meg kiabálok stb.

Próbáltam tovább enni, de nehezen ment, összeszükült a torkom.

csak néztem rá...ültem és hallgattam. Hirtelen nagyon indulatos lett, egyre közelebb hajolt hozzám és gonoszan nézett rám, a szeme tele volt gyűlölettel. Megijedtem tőle. Mondom neki nyugodtan, halkan hogy "Te meg multkor lehordtál mindennek csak mert 1árnyalattal világosabbra festettem a frufrumat"(konkrétan ler*bancozott)

Erre mégközelebb jött és olyan hangosan üvöltött hogy majdnem elsirtam magam, ilyetszol :"ledugom a villát a torkodon, ha mégegyszer ilyeneket mondasz, én keresem a pofádba a kenyeret..."

eltoltam a tányért, eléggé megijedtem:S

Elkezdte mondani, hogy "ne keressél fogorvost majd én kiverem a fogadat, ugy hogy a szád is vérezni fog. te rohadt taknyos, te nekem ne ugassál. Az Isten ..... higy b***sza meg ...." Anyámra náztem ő meg csak bólogatott. Sosem láttam még az apám szemében gyülöletet, de gyűlöl.

Én nem tettem semmit. most komolyan nem, direkt alig szolok hozzá a héten.


A frufrum sötétszőkés a hajam barna. Nagyon jólnézki.

Erre lehordott minden cigánynak.

Olyanokat mondott rám hogy hihetetlen megalázó volt, majdnem elsirtam magam.

Nagyon hangosan kiabált, fenyegetett hogy megver, elvágja a torkomat. És Istennel káromkodott.

Otthagytam, féltem tőle.

Fent a szobámba elsirtam magam... de még hallotam 10percig hogy üvölt és szíd engem nagyon csúnyán.

És nemrég lementem mindenki ugy viselkedik mintha semmi sem történt volna.:S Senki sem szol semmit hozzám


Nem vagyok féltékeny de az 1éves unokáját jobban szereti, szebben beszél vele mint velem.

Engem gyűlöl. Érzem.:(

Most is sirok alapból nincsen semi önbizalmam, de még a szüleimnek sem kellek már:(

és mindig velem van a baj. Nem először fordult elő, h ler*bancozott. pedig nem sminkelem magam, nem viselkedek ugy.

szomorú vagyok, sirok:'(


2010. okt. 26. 16:54
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

olyan mintha idegen lenne akivel együtt élek.

sosem féltem őle még ennyire mint ma. És az fájt a legjobban hogy láttam a gyülöletet és a megvetést a szemébe:(

Olyan mintha nem lennék a gyereke kinéz itthonról:S

és jövöhéten ősziszünet:S itthon 1hétig:( mit tegyek?:'(

2010. okt. 26. 16:57
 2/36 A kérdező kommentje:

és ilyet mondd :"én nem hiszem el a kamuidat mint anyád. velem nem tudod megetetni a sz*rjaidat. hazug vagy"

SOSEM HAZUDTAM NEKI!SOSEM.

meg sem kéri mivolt a suliba. ha meg elkezdem mondani ordit velem hogy nyomi vagyok és mondja hogy ehhez-ahhoz nemértek taknyos vagyok még.

2010. okt. 26. 16:59
 3/36 A kérdező kommentje:

nem jó hazajönni:( nem jó itthon, nem vágyom haza a suli után:(

BOCSI HOGY HOSSZU LETT

2010. okt. 26. 17:00
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rossz lehet, nem tudsz mást tenni, ha nem birod ezeket a körülményeket, diákmunka, gyűjtesz pénzt albérletre aztán keresheted a "saját pofádba a kenyeret" hogy ne legyél a szüleidre utalva. Addig sajnos tűrni kell a zsarnokoskodását. Sok kitartást neked tényleg nehéz helyzetben lehetsz!
2010. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
47%
gyűmügyhoz fordulj,hogy apád zsarnol téged..
2010. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Ha akarod, írj privátot, aztán elbeszélgetek veled. Ilyet még sosem tettem, de most kivételt teszek.
2010. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
51%
durva amit mondok,de esetleg megpróbálkozhatsz állami gondozásba bekerülni, ha elmondod hogy milyen lelki terrorban tartanak,meg ha megütnének..de ott meg a többi fiatal fogja ezt csinálni..:S
2010. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Menj a családsegítőbe, ott mondd el a történteket.

Nem kell mindjárt állami gondozásról beszélni.

Kollégiumhoz segítenek, a szüleidnek kötelező fizetni az ellátásodat.

Mindent mondj el őszintén, nem kell szépíteni semmit.

2010. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
biztos hogy tőle vagy?
2010. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
biztos
2010. okt. 26. 17:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!