Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kiakadni a...

Miért kell így kiakadni a hajszínemen?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt voltam fodrásznál és befestettem a hajamat. Anya meglátta és azóta hallgatom, hogy mégis hogy néz ki, a gimiben is szólni fognak érte (valószínű, amikor a barna-kék kombináció miatt se szólnak senkire...) és hogy jövőhétre kérjek időpontot, mert így nem marad a hajam.


De nem lila, kék, vagy hasonló lett, hanem sötétvörös és mindenkinek tetszett, aki eddig látta.


16/L



2014. márc. 8. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért akadtak ki,mert elvárták volna,hogy az ilyen szándékodról szólj előtte. (Nálunk így volt)
2014. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Mutass kepet.
2014. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De most be kellett volna jelentenem, hogy én szombattól vörös leszek? Vagy mégis mi?

Nem elutaztam fél évre, nem sulit váltottam, csak más lett a hajszínem.


Ilyen színű lett:

[link]

2014. márc. 8. 16:44
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
hat sajnos ez a szin altalaban hamar kopik hiaba tartos a festek :(
2014. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el vannak szülők akik nem tolerálják ez sem,hogy hajszín változás lép életbe :) És ezek szerint a te szüleid is közéjük tartoznak.
2014. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Jó színe van, semmi extra nincs benne.

Nem lehet, hogy a fazon miatt akadt ki?

2014. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyukád is pirosnak látja ezt a színt, mint az átlagember. Miért nem lehetett ezt előtte értelmesen megbeszélni vele?
2014. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Az ég szerelmére, egy 16 éves kislány vagy, még szép hogy be kellett volna jelentened! Szépen le kellett volna ülni a szüleiddel és megkérdezni, hogy be-e festheted a hajad. Szerintem anyukádnak nem az a baja hogy befestetted, hanem csalódott benned amiért annyira nem tartod őt, hogy szólj neki erről. Engem is kiakasztana a dolog, és remélem hogy tanulsz az esetből, hogy máskor szólj az ilyenekről

Nem vagy még felnőtt, nagykorú se, egy kis taknyos gyerek vagy, csak sajnos a mai 16 évesek már azt hiszik hogy bármit megtehetnek.. hát ez van.

2014. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is ilyen színűűű! :)))))))
2014. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Még johogy kiakadt ha nemis tudott rola,biztos nem hirtelen ötlet volt a befestés,miért nem beszeltél erröl vele elötte
2014. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!