Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy nem akarok sem férjhez menni, sem gyereket szülni? Miért kell ezen kiakadni?

Figyelt kérdés

Nem fogom titkolni, nem fogok hazudni, hogy még várunk vele, hogy még nem gondoltuk át. Nem, nem akarom sem a házasságot, sem a gyereket. Nem ártok én ezzel senkinek sem. Anyám meg állandóan azt hajtogatja, hogy úgyis addig rágja a fülemet a gyerekkel míg rá nem beszél. Pont így undorodom meg egyre inkább a dologtól, hogy heti rendszerességgel megpróbál rábeszélni, ahelyett, hogy békén hagyna. A munkahelyen is állandóan az ember fülét rágják, hogy remélem férjhez mész, remélem szülsz gyereket...stb. Mi a franc közük van hozzá?


Nem magamtól hoztam fel ezt a témát sosem, mindig valaki más hozza fel, én meg őszinte vagyok. Nem ártok ezzel senkinek sem. Jó, hogy már ki nem rúgnak emiatt.


2010. aug. 1. 21:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi! Én sem akarok gyereket és férjhez sem akarok menni!

(38/N)

2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
83%
Áhhhh...hagyd...én,ha kérdeznek,inkább hazudok valamit,hogy nemsoká,hamarosan,minthogy megmondjam,hogy nekem nem kell se férj,se gyerek,mert akkor azonnal gyépésnek titulálnak,mi az hogy neked nem kell gyerek,te nem vagy normális!!! Magamban meg röhögök rajtuk.
2010. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
14%
Ez a nő dolga,ez a természetes.Nem kell követni csak majd te fogod magadat szarul érezni ha nem adod magad tovább nem lessz gyereked és férjed és egyedül leszel egész életedben és 40-50 éves korodban mikor már nem fordíthatod vissza rádtör.De az írásstílusodból saccolva még nagyon fiatal lehetsz szóval szerintem csak divatozol vagy savanyú a szőlő durcáskodsz...
2010. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
19%

Igazából ez a létünk egyik lényege...

Elég unalmas és magányos az élet család nélkül...

Gondold el, hogy egy szülőnek mekkora sokk ez. Amúgy a te döntésed, de neked is meg kell értened a környezeted...

2010. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
15%

Tied a döntés természetesen.

Csak ne akkor bánd meg, amikor már nem lehet semmit sem csinálni.

2010. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves vagy, mióta élsz párkapcsolatban?
2010. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
79%

"Ez a nő dolga"......a középkorban esetleg...


Na látod,erről beszéltem.Én nem érzem,hogy ez lenne a dolgom.Sokkal fontosabbnak tartom,hogy a szakmámban sikereket érjek el és olyan életszínvonalat teremtsünk a párommal,amiért megérte ennyit tanulni és dolgozni.

2010. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez minden nő magánügye.

Én sem akarok gyereket és férjhez sem akarok menni.

Engem is szekáltak és szekálnak emiatt. Erre azt tudom mondani, senkinek semmi köze ehhez.

Egyébként pedig sokkal jobban érzem magam egyedül - de nem magányosan, mert ez a kettő nem ugyanaz! -, mint párkapcsolatban.

A gyerekekhez nincs türelmem; idegesítenek, ha éppen rájuk tör a hiszti. Nem is tudok nekik "gügyörészgetni" sem.

Nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy vállalhatnék gyereket.

2010. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
12%

"...Sokkal fontosabbnak tartom,hogy a szakmámban sikereket érjek el és olyan életszínvonalat teremtsünk a párommal,amiért megérte ennyit tanulni és dolgozni..."


Ez nagyon durva b@sszus!

Minden nap megdöbbenek az ilyen primitív kérdéseken és kijelentéseken!

Nagyon szegényes lehet az életed,a felfogásod meg egyenesen infantilis,valószínűleg ezért b@sztatnak a szüleid:-)azt hiszik majd felnősz...


MILLIÓ ILYEN KÉRDÉS VAN B@SSZUS!NÉZD MÁR VISSZA ÉS NE ÍRD KI MÉG MILLIÓSZOR!


Mindjárt kiírok egy kérdést hogy gyereket akarok miért nem fogadják el a szüleim?!

2010. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
90%

Mi a problémád azzal,hogy nekem más az életcélom,minthogy gyereket neveljek és háziasszony legyek?????????????????

Én meg azon döbbenek meg,hogy miért vannak olyan gyöpös emberek,akik nem bírják elfogadni a többieket olyannak amilyen.Én szólogatok be neked?Nem.Akkor meg te se tedd.

2010. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!