Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelkileg gyengének érzem...

Lelkileg gyengének érzem magamat, ha a szüleimmel beszélek például egy fontos dologról (egy hajszál választ el a bőgéstől), kicsit zárkózót vagyok, nem nagyon van véleményem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lelkileg erősebb szeretnék lenni, magabiztos, bátor.

2014. márc. 8. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 without ***** válasza:
100%

régebben én is ebben a cipőben jártam nekem az idő segített

ha beszélsz a szüleiddel és nem vagytok egy hullámhosszon vitatkoztok és belőled mindjárt kijön a sírás nos ez előtt tisztázd le magadban a következőket: Miért sírok? Mi ennek az oka? Mi az értelme? ezekre kell választ találnod nem baj ha érzékeny embertípus vagy hisz minden ember más de ilyen helyzetben a sírás nem visz előrébb, magabiztossághoz annyit hogy bármilyen furán is hangzik de nekem a matek adta meg a magabiztosságom fiatalabb koromban (14-16) nem igen bíztam magamban aztán középiskolában csak rosszabb lett megírtam a matekdogát és biztos rossz lett nem vagyok én olyan jó stb. aztán másképp kezdtem a dolgokhoz állni nekem van igazam én írom a jó dogát miért másnak legyen igaza amikor nekem van, találtam egy dolgot amiben nem voltam jó a matekot majd másképp kezdtem gondolkodni és azóta 2 jegyet javítottam belőle ez hozzá segített ahhoz hogy még biztosabb legyek magamban keress valamit amiben nem vagy olyan jó és törekedj a maximumra és abban minél több ikert fogsz elérni annál biztosabb leszel magadban, a bátorságról annyit hogy nincsenek félénk és bátor emberek csak emberek vannak ugyanis mindenki fél valamitől mivel nem látunk az emberek fejébe azért nem tudjuk hogy ki mitől a legjobban de abban biztos lehetsz hogy pl az osztályod legmenőbb arca aki kifelé azt mutatja mekkora fasza csávó sugárzik róla a magabiztosság nos ő is fél valamitől, a bátor emberek akik kevesebb dologtól tartanak sokszor óvatlanabbak is merészebbek ami akár a kárukra is válhat, sokat segítene ha kicsit bővebben beszélnél magadról pl nemed, korod

2014. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves fiú.
2014. márc. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!