Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem nem érdemlem meg a...

Úgy érzem nem érdemlem meg a szüleim szeretetét, mert egy csődtömeg vagyok. Mivel tudnék bizonyítani nekik?

Figyelt kérdés

Aligha nem a szüleim, és a családom egy része aki szeret, és kedvel. Senki más.

23 éves vagyok, van egy felelősségteljes munkám, saját autóm, és némi megtakarított pénzem. De hiába, ha barátaim nincsenek, barátnőm nincsen.

8 hónapja járok randikra, keresem a párom, és semmi, nulla.

Ugyan talán még nemlátom a szüleim szemébe az elkeseredést, de belül örpöm magma, hogy hogylehetek ekkora balfék, hogy ennyi ideje, nemtudok egy oylan lány találni, aki szeret, akivel boldog vagyok, de nem si ez a lényeg, hanem hogy a szüleim boldognak lássanak, legalább egy kicsit...Hiányzik, hogy apám megveregesse a vállam, és aztmondja: ez igen, büszke vagyok fiam. Ileltve, hogy anyám elmondja: nagyon aranyos ez a lány, jó vele bezsélgetni, jól választottál.

Bármennyire is szeretném, nem jön össze kapcsolat, mi több a barátaim is kapcsolatban élnek, így értelem szerűen a saját életüket építik.

Talán meg is válaszoltam a kérdésem, de a módját még midnig nem tudom, hogy mi hiányzik belőlem, vagy mi az amiből túl sok van, hogy rendszeresen leráznak erre arra hivatkozva, pár hét mulva pedig már mással vannak...kapcsolatban...



2014. márc. 16. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit bizonyítanod nem tettél olyat ami miatt nem érdemelnéd meg!!
2014. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs épp bajod, kreálsz magadnak, gratulálok, főnyeremény lehetsz. Ja hogy nem is. Annyira rágöcsölsz erre, mit kell ennyire egy párkapcsolat után vergődni? Majd lesz. Nem anyádak-apádnak kell párat találnod, hanem magadnak. Kapj már az agyadhoz...
2014. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"ja hogy nem is" látod épp ez, hogy senkinek sem! szó nincs arról, hogy ugy keresnék, hogy megfeleljen nekik. csak hiányzik az elfogadás. egyaltaltalan nincsen senki, akinek tetszenék, vagy megfognám valamivel.

mindenkinek ez a szöveg majd jön valaki, majd lesz egyszer...és ha nem? az évek elszaladnak, és "mindenki valakié"...

2014. márc. 16. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz :)

Vagy valami más miatt nem találsz barátnőt, talán a külsőd, talán a modorod miatt, nem tudom. Csak azt tudom, hogy nagyon sok lány meg hiába keres normális pasit, nem talál. (pl. nekem is van egy 22 éves lányom, akinél szintén nem értem miért nem talál egy rendes pasit :) Pedig pl. nekem csak annyi elvárásom lenne, hogy ne cigizzen, ne drogozzon és vagy dolgozzon vagy tanuljon. És hát ez fura, hogy most a neten sokkal könyebb ismerkedni, nekünk anno ez telefon és net nélkül lényegesen nehezebb volt, mégsem voltak ilyen problémáink. Esetleg gondolkozz el azon, hogy milyen a viselkedésed, nem vagy-e rámenős, vagy unalmas. Nincs-e szájszagod, lábszagod, cigiszagod, stb. Más most nem jut eszembe :)

2014. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

elsőnek másodiknak igaza van

mi ez az őrültség?

Sajnos túlságosan is meg akarsz felelni. Ez a legkisebb dolog, aminek számítania kellene. De nem ismerem a szüleidet.

Vagy lehet hogy annyira szereted őket, hogy nem akarod, hogy család nélkül lássanak, mielőtt meghalnának.

Vannak ilyen emberek. De vannak, akiknek ennél sokkal komolyabb problémáik vannak, vagy még itt sem tartanak, aztán mégsem érzik így. Egy normális helyzetben így kellene lennie.

2014. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a modorommal tény hogy vannak problémák. de éppen az miatt, hogy sokszor nemvoltma elég, és bunkoztak velem, ígyhát én is kissé azzá váltam.


nincsenek iylen "illataim" de köszi :DDDD

2014. márc. 16. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok akkor a tanácsom hogyha " bunkó" viselkedésed van ( elnézést nem szoktam ezt írni, csak te fejezted ki így magad) akkor próbálj változtatni amit kapsz azt adsz alapon.

Ha más kedves veled akkor viszonyozd. :)

2014. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
meg kellene próbálnom igazad van....:/
2014. márc. 16. 13:20
 9/11 anonim ***** válasza:

A szeretet önzetlen, csak kapjuk. A legjobb, amikor vissza is tudjuk adni.

Nem kell bizonyítani.

Beszélgess velük sokat, éreztesd hogy fontosak neked.

A kapcsolat kereséstől meg ne ijedj meg, annyira sok hely van, ahol lehet ismerkedni. Társkereső, új szabadidő vagy hobbi, esetleg chat.

Nem kell minden emberrel úgy beszélni, hogy potenciális társ lesz, hanem csak úgy, hogy megismersz egy személyt, és ha esetleg úgy adódik, akkor talán több is lesz.

De sodródj az árral, ismerkedj.

2014. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Olvasd el ezt a könyvet: Susan Forward: Mérgező szülők.

Ez szinte teljesen más emberekről, helyzetekről szól, mint a tied, és biztos azt gondolod majd, WTF?? :D De szerintem érdekes olvasmány, és egy-két dologban biztosan magadra fogsz ismerni! Vannak benne tesztek, amik nagyon hasznosak lehetnek neked. 23/L

2014. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!