Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a gyereketeket...

Elengednétek a gyereketeket bulizni a nyelvvizsgája előtti estén? (Csak magnóhallgatás)

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Magnóhallgatás? és az mitől buli? bár nem vagyok szakértő, de nem lehet, hogy ez kicsit nagyon el van ferdítve ám? Egyébként attól függ pl mettől meddig tart. 1-2 órára talán...
2014. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaja, külön van szedve az írásbeli (ami már megvan), a magnó és a szóbeli. Én sem értem a logikát, de most csak a magnó lenne. Fél óráig tart és 10-re kell menni.
2014. márc. 18. 19:58
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Jaa...vagy úgy. Félre értettem a kérdésed, bocsi. :D

De a válaszom ugyanaz... max 1-2 órára és úgy, hogy legkésőbb este 11ig érjen haza.

2014. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
El. Ha tudja a nyelvet, amiből nyelvvizsgázni fog, nem azon fog múlni, hogy érti-e, hogy előtte mikor fekszik le.
2014. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Nincs olyan, hogy csak magnó. Ha elrontotta akár a magnót, akár a szóbelit, akkor újra kell ismételnie mind a kettőt, ez egynek számít. Ha először megy, akkor sincs olyan, hogy "csak magnóhallgatás". Az írásbelinél sem szedik szét a nyelvtani részt meg a szövegértést...
2014. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De, ez egy olyan nyelvvizsgatípus, ahol szétszedik a magnót és a szóbelit (magam sem értem, miért, de ezt már csak jobban tudom.) :D
2014. márc. 18. 20:26
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
El, de ha nem sikerülne a további költségeket ő állná, és az ő gondja le ezentúl a nyelvvizsga költségeinek előteremtése.
2014. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja és abban igazad van, hogy a magnó és a szóbeli egynek számít, de külön kell menni.
2014. márc. 18. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

A hivatalos államilag elismert Rigó utcai (vagy hogy mondják) Is így van. Az egyik nap van a szóbeli, majd egy másik nap az írásbeli és a magnó. De a szóbelihez tartozik mégis. Ha a kérdezőnek megvan az írásbeli, akkor aznap csak a magnóra kell bemenni.


Én nem engedném el a gyerekem és azért mert magamból és az én vizsgámból indulok ki. Mikor nyelvvizsgáztam, nem voltam vérprofi, így nagyon kellett koncentrálnom. És ha a magnón valaki bukik, akkor az egész szóbelit bukja.


De nem tudhatom, te milyen szinten vagy. Mennyire kapcsol az agyad fáradtan, hogy egyből fordítsd amit hallasz, és tudj válaszolni a kérdésekre.

2014. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem este 9 re legyen otthon..vizsgázni megy ami megmérettetés, meg kell tanulnia feleősséget vállalni...

Mert majd a végén ő lesz az a munkatárs, aki vagy késik hétfőn, vagy mindig félkómás, mert nem tudja,hogy ha másnap munka van akkor nem maradunk ki hajnalig és/vagy csapjuk szét magunkat este

2014. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!