Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha édesapátoknak...

Mit szólnátok ha édesapátoknak már a negyedik nötöl születne gyereke?

Figyelt kérdés

Ö 44 éves. Anyukám volt az elsö felesége, én 19 éves vagyok. A másodiktól két fia van 13 és 12 évesek. Tavaly vált el a harmadiktól, van egy 4 éves kishúgom. Most a barátnöje terhes töle. A csaj egyébként 30 éves.

Fizeti amúgy a gyerektartást rendesen, sôt nekem vett egy lakást nyáron, mert szeptemberben egyetemet kezdtem. Szóval ilyen téren rendes. Egyébként törõdik is velünk, bár van hogy pár hétre elfelejt, olyankor heti egyszer felhív. Most hogy van ez a nôje vele törödik többet, ami ideje van azt a kishùgomra szánja inkább. Amit megértek, ô a kicsi, eddig ô élt családban, valamikor kerekperec megmondja apunak 4évesen, hogy csak vele legyen, ne menjek se én, se az öcséim. Az öcséimet sem hivja heti egynél többször mostanában, de szerdánként mindig elviszi ôket focizni, utána is elmennek enni. Ha megszületik a baba, akkor gondolom méginkább háttérbe szorulnk. Ezért nem értem miért kell négy nõtõl gyereket vállalni.

Máskor egyébként rendes, engem is elhív ide-oda, tesóimmal is szervez kôzös programot, hogy együtt legyünk. Vagy csak elhív este pizzázni.



2014. márc. 20. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Tök jó fej az öreg! Kérdezd már meg, hogy lenne-e a Mentorom?
2014. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem pont elég időt szán a gyerekeire, ahhoz képest, hogy elvált. Mármint ennél százszor vannak rosszabbak.


Az meg hogy már a 4. nőt csinálja fel... nem tud görcsöt kötni a farkára? :D

2014. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
hallod?jó fej az öreged.
2014. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
A fentiek tükrében azt, hogy az ő dolga.
2014. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Biztosan nem örülnék.Elég gáz az öreg!


A lényeg,hogy azért törödik a gyerekeivel.CSak azaz igazság.Ha már megcsinálja nevelje is már fel!

Sajnos sokan nem gondolokodnak eöre.Gyorsan bele a lecsóba.ztán tovább megy az élet. Fúj....

2014. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek veled. Fujjj parázna lélek! Meg kellene szakitanod vele minden kapcsolatot mielött még téged is megfertözne könnyelmü életfelfogásával és eltéritene attol, hogy csak a házasság szent kötelékében gondoskodj az utodaidrol. A lakást is vissza kellene adnod mert még az is bünös alkalmakra csábithatja szüzi erkölcsödet.
2014. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Én is úgy gondolom, hogy a fentiek tükrében nincs vele baj.., bár inkább vicces ((nem nevetséges!!!)

Jófej az apád, sokan ha 1 nőtől van gyerekük sem törődnek vele/velük ennyit..

Amikor én voltam 14 csak hétvégén találkoztam a szüleimmel(kolesz)

Most is heti egyszer beszélünk

1-1,5 havonta talalkozunk, ez így van 22 éves korom őta..

Heti egy beszélgetes nem meríti ki a nem keresést..

Szerintem ebbe az új helyzetbe bele kell újra rázódnia, aztán újra törődni fog a fiaival is és veled is.

Amúgy én a nőket nem értem...pl most a 4-et..annak tudatában vállalta, hogy valószínűleg az apád pár éven belül egyedülhagyja?

Tehát én a nőket nem érem(mint azokat. Nőket sem, akik x apátől vállalnak gyereket, ha tudják hogy ők maguk nem képesek megmaradni egy ferfival, akkor minek mindbe gyerek.

De ugyanezt gondolom apukádról is..

De legalább ténylegtörődik veleletek

2014. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, szereti a gyerekeket. És a nőket. Szerintem ez nem baj. Nekem olyan apám volt, hogy ketten születtünk neki tesómmal, de semmit nem tudott rólunk, nem is érdekeltük. Most próbálta felvenni a kapcsolatot velünk, hogy megöregedett és rájött, egyedül marad. Te sokkal szerencsésebb vagy.
2014. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

"valamikor kerekperec megmondja apunak 4évesen, hogy csak vele legyen, ne menjek se én, se az öcséim"


Ezt sérelmezném! Ha mindenkire idöt tud szakitani akkor szerintem men baj:)

2014. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Én együtt nőttem fel apámmal, de ennyit nem törődött velem mint veletek, ennyi mindent nem kaptam tőle, mint te.

Igaz elvált anyukádtól, de szerintem egy rossz szavad nem lehet rá. Vett neked lakást? Heti egyszer felhív, elvisz ide-oda, pizzázni. Szerintem nem panaszkodni akarsz, hanem felvágni.

2014. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!