Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek szűljek egy...

Szerintetek szűljek egy negyedik gyereket?

Figyelt kérdés
Már van három lányunk de párom szeretne egy kisfiút. Nem élünk rossz körülmények között, fel tudnánk nevelni a kicsit. De mi lesz ha nem kisfiú lesz? Mindig három gyereket szerettem volna, de egyik sem lett fiú így nem tudtam a párom kedvére tenni. Mit tegyek?
2013. okt. 1. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem okoz nagy törést ha esetleg ez is lány lesz ,és becsülettel fel tudjátok nevelni ,miért ne ?
2013. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
És ha lány, akkor ledobjátok a Taigetosz-ról?
2013. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is 3 lányom van. Mi nem alkarunk negyedik gyereket, párom sem vágyik kisfiúra. Én csak akkor szülnék, ha gyereket akarnánk, és nem kimondottan kisfiút vagy kislányt.


Megjegyzem, nem te nem tudtál a párod kedvére tenni. A gyerek neme kizárólag a férfi ivarsejtjein múlik. A pontos megfogalmazás, hogy ő nem tudott neked fiút csinálni.

2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Valaki amint elnézem nagyon ideges ma:D
2013. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak azért szülnél, hogy fiatok legyen, akkor inkább ne!

Ha kislány lesz, akkor majd elül valahol a sarokban mert felesleges? Vagy örökbe adod és addig próbálkoztok amíg össze nem jön az áhított fiú?

A nagyapám mindig fiút akart, született 5 lánya. Mindegyikkel azt éreztette, hogy csak másodosztályú ("nincs családom csak lányaim"). A lányainál is lányok születtek. Velünk se bánt jobban. A férjemnek és nekem született két fiunk, ők az első dédunokái. Az öreget a fene majd megeszi, hogy láthassa őket, de aki nem kíváncsi rám, mert én csak egy "cselédnek való" vagy "sarki munkás alapanyag" vagyok az a fiaimra se legyen kíváncsi.

2013. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ó, csak azért, hogy legyen egy fiú is, nem. Gondold el, akkor ha fiú lenne, akkor a férjednek ő lenne a kedvence talán, és a lányok nem annyira. Talán annyira rajongana érte, hogy fiú, hogy még el is kényeztetné.


Amúgy meg ha a negyedik is lány, akkor mi van? Akkor azt mondod majd a kislánynak, hogy ó te egy tévedés vagy, csak azért születtél meg, hátha fiú leszel, de hát sajnos, te i s csak egy lány lettél, szívás.

2013. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Hát végülis ha feltudjátok nevelni akkor miért ne? Bár nekem ez kicsit fura.Férfi vagyok és én is szeretnék majd gyereket de nem számít milyen nemű lesz:) Csak az ne legyen hogy megpróbáljátok és ha mégis lány lesz akkor az "csalódás".
2013. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak annyit fűznék a történethez, hogy nem TE nem tudsz a párod kedvére tenni, hanem az ő spermái nem alkalmasak fiú nemzésére. A nemét ugyanis nem te hanem ő határozza meg! A hozzáállás miatt mondom. Amúgy igen, én próbálkoznék, ha lenne rá anyagi keret, és vágynék még babára. Csak a fütyije miatt? nem!
2013. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!