Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy képzeled a ideális/tokále...

MinniBell kérdése:

Hogy képzeled a ideális/tokáletes szulot? És mien a szulod valójában?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a szüleimet, de tökéletes ember nincs. :) Így elképzelni sem lehet tökéleteset. Amin régebben sokat bosszankodtam, az az, hogy miért van az, hogy én okosabb vagyok náluk, én életképesebb vagyok, mint anyukám. És miért nem törekszik intelligensebb, erkölcsösebb életre.
2014. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes nincs. Én elégedett vagyok a szüleimmel. Nem túl szigorúak. Az egyetlen dolog amit el kell titkolnom előlük az az hogy cigizek. De ez érthető is szerintem.
2014. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem az ideális szülő sikeres az életben és ezt az identitást adja át a gyerekének (gondolkodásmód, talpraesettség, szocializálódás, stb)


valójában a szüleim mindenben támogatnak, csak épp az identitást nem kaptam meg

szóval bármit akarok segítenek benne, és mindig utólag megtudom, hogy nem vezet sehova és kudarc kudarc hátán.

(pl modell akartam lenni, beírattak modellképzőbe, még se lett belőlem az, akartam festeni, megvettek minden ecsetet, festéket, még sem lettem festő, de még kicsiben sem, imádtam sportolni, járhattam aerobick órákra, felnőve mégsem maradt meg a sportszellem, fizették a fősulit, erre külföldön dolgoztam)


szóval úgy érzem valami mégis hiányzik belőlem, amit nem kaptam meg tőlük.

2014. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pénzeljenek, főzzenek, a továbbiakban meg hagyjanak azt csinálni amihez kedvem van, de ha beszélgetni van kedvem akk figyeljenek.

Nekem nem főz senki, nem kapok pénzt, sok szabály van de ha lelkizős kedvem van, akkor el vannak foglalva.

2014. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az en szulom oan, hogy teged mekbugtattot vona hejesirasbol.
2014. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!