Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak van igaza vagy nekem?

Apámnak van igaza vagy nekem?

Figyelt kérdés

Én csinálom itthon a házimunka nagy részét, és ezért nem éppen a legjobb ruháimat veszem fel. Melegítőnaci+nagy póló általában. Nem valami csinosak, de ezeket nem bánom ha összekoszolom főzés, mosogatás, takarítás közben, vagy ha éppen valami koszos dologgal kell törődnöm, kimenni a kertbe csinálni valamit stb...

Cserélem őket persze ha piszkosak lesznek, de szintén ilyen ócskább nadrágra és pólóra szoktam.

Apámék azzal szekálnak hogy miért nem öltözök csinosabbnak itthonra, vettek márkás melegítőt is nekem. Tényleg csodaszép (az ára is az volt...) de baromira sajnálnám ha elszakadna, vagy leborítanám valamivel. Őt is megértem hogy azért vette hogy csini legyek, de ilyen (drága) cuccom nem lehet csak úgy.

Szerintetek megérné a legjobb cuccaimat hordani itthonra? Ha elmegyek itthonról úgy is csinosan öltözök fel (farmer, csini felsők) de itthon úgy is mindig dolgoznom kell. Ti hogyan öltözködtök?


2014. márc. 21. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Otthon èn is munkához öreg ruhákat húzok, de tv nézéshez ha végzek mindennel átöltözök melegítőbe.
2014. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
94%
Teljesen jó ez így szerintem, én is ha valami házimunkát végzek, "munkásruha" van rajtam. Főzni mondjuk nem szoktam :) De kinti munkákra minek húznál csinos ruhákat... Mondd neki, hogy költse inkább arra a pénzt amire te szeretnéd, ehelyett :)
2014. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Márkás, drága cuccokban én sem főznék és takarítanék, zsíros lesz, elszakad, foltos lehet, de ha végeztél a munkákkal, akkor öltözz át, így mindkettőtöknek igaza lesz. :-)
2014. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Otthon én is olcsóbb melegítőnadrágokat meg pólókat hordok. Egyszer kimentem Nike ruhába a kertbe és anyám kiabált velem. :D
2014. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Otthonra minek? Majd ha kimesz emberek koze akkor.
2014. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az előttem szólókkal.
2014. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Vajon mit szólna apukád, ha a drága cuccot főzés közben összefröcskölné a zsír, vagy felmosás közben rácsöppenne vegyszer, ami kiszedi a színét, stb., akkor az a ruha sem lenne csinosabb egy idő után. :-)

Én sem veszek fel már jobb dolgokat házimunkához, mert vadiúj maciban lett zsírfolt, ami nem jön ki, és ráfröccsent egy másik szép nadrágomra valamilyen felmosószer, amitől hosszú fehér csík lett rajta.

2014. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Én olcsó, kínais tréning ruhában, pólóban vagyok itthon, de nem szakadt, lyukas vagy hasonló. Ha piszkos lesz kimosom. Kert nincs.
2014. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Én is főzök,mosok,takarítok,de nem mászkálok igénytelen ruhákban a lakásban.Eddig szerencsém volt,semmimet nem tettem tönkre..mondjuk azért a főzés necces,ott már néhányszor majdnem megjártam.Sztem amíg nem élsz párkapcsolatban,addig igazából nem lényeges ez a kérdés(persze,ha jól érzed magad abban a ruhákban akkor),de apukád sztem attól tart,hogy feleségként is így fogsz otthon öltözködni,egy pasinak meg ezt nézni éveken át,tuti hervasztó.
2014. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát ha majd lesz párom akkor biztos szebben fogok öltözni :)(mondjuk akkor sem márkásat fogok viselni). Színben passzolnak amiket felveszek csak hát a póló tényleg túlméretezett meg a nadrág elkoszolódik egy idő után (és akkor mehet a mosásba).

Fel szoktam néha itthonra is öltözni szépen: pl ha szülinapozunk, vagy ha betoppan valaki, vagy ha úgy néz ki hogy nem ház "kinyalásával" kell töltenem a napom - amiből mostanában igencsak kevés van.

2014. márc. 21. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!